Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Djokovic - Nadal, finale RG 2012

Featured Replies

...trava najmanje odgovara + su berdih, tsonga ili delpo opasniji nego na šljaci- ali dobro do w još ima vremena
delpo nema blage veze s vezom na travi...
  • Replies 554
  • Views 48.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Novakov poslednji tweet, ja se malo naježio.

Congrats to @RafaelNadal for incredible run at #RG12. See you again soon ;)
možemo mi ovako do sutra ali ajde ovako, ukratko.mislim da nije na 100% bilo koji teniser koji potpuno izgradi poen i na kraju promaši zicer.novak nije na nivou iz 2011-te ali definitivno nije više igrač iz 2009-te.zreliji je i fizički spremniji. a zanimljivo da tvrdiš da je novak koj se mučio sa sepijem (a kojega je inače rutinski ranije dobivao) došao na rg na 100%
- pa zar nije to isto radio i u rimu/madridu 2009, moraću da pogledam statistiku iz tih mečeva i odnos w/ue- ima razlike u odnosuna09, četojević je uspeo da mu podigne podigao je staminu pa je sada on taj igrač kome odgovaraju duži mečevi i mislim da ima bolju staminu od rafe ali više nema ono samopuzdanje i onaj forhand kojim je bušio rafin forehand pre godinu dana- ne tvrdim da je djoker 100% već da je dao 100% svojih trenutnih mogućnosti i u rimu i danas i da to nije dovoljno za rafu na šljaci, na ostalim podlogama gotovo sigurno bi bio drugi rezultat ali avaj
- ne tvrdim da je djoker 100% već da je dao 100% svojih trenutnih mogućnosti i u rimu i danas i da to nije dovoljno za rafu na šljaci, na ostalim podlogama gotovo sigurno bi bio drugi rezultat ali avaj
sa boldovanim bih se složila, svakako.on je ovde čak dobro i prošao kako je mogao (zamalo)
Ne postoji tako nešto kao što je igra preko 100%. 100% u prevodu znači iskoristiti sve svoje kapacitete.On je to činio prošle godine.Ove godine ne čini. Igra poprilično ispod svojih kapaciteta i to je čitava istina i pamet.Kapacitet = maksimum koji je igrač u stanju da ostvari u igri.
- koji sportista je u stanju da duže ostane na max nivou ili da bude na max nivou svaki put kada je bitno, osim felpsa apada mi na pamet neko drugi- rafa je uspeo da dominira u drugoj polovini 2010 i da zadrži relativno visok nivo do danas ali onakav servis i igru iz finala uso2010 teško da će ikada ponoviti (to je bio njegov peak karijere), nadam se da će djoker ako više ne dođe do v2.0 makar zadržati ovaj nivo i pokupiti većinu gs-ova na betonu i travi u naredne 2-3 godine...edit glup sam za ovaj multiquote :lol:
delpo nema blage veze s vezom na travi...
odlično 1 briga manje

Edited by gone fishing

Pući će Nole i na ostalim podlogama bez ikakvih problema, i to opet od Rafe, ukoliko značajno ne podigne nivo igre (previše grešaka pri laganim loptama) i naročito agresije.Potrebno je samo da se pogleda igra iz prošle godine.Ponavljam, nije pobedio Rafa, izgubio je Novak.

Koliko vidim samo se pise o tome da je Novak losiji nego prosle godine, no cini mi se da ima uticaja i to da je Rafa bolji nego prosle godine.

Sve će to da se popravi čim mu laki pošalje 1 twit i objasni gde je sve doneo pogrešne odluke(komada 30).

stani bre, gde sam ja zajebo sada pa sam ja kriv? :(

Neumereni optimizam. <_<

Edited by bergasa19

Pući će Nole i na ostalim podlogama bez ikakvih problema, i to opet od Rafe, ukoliko značajno ne podigne nivo igre (previše grešaka pri laganim loptama) i naročito agresije.Potrebno je samo da se pogleda igra iz prošle godine.
+1

posle jednog poraza odmah otpisujete noleta :isuse: ja kad se setim pekinga i onogTM madrida, smrznem se i sada.ovaj današnji je nekako manje bolan.i prošlogodišnji poraz na rg je bio teži jer je bio skroz neočekivan. i posle je nole osvojio w.oporaviće se on brzo od ovoga.

molio bih da se notira da sam ja i dalje optimista! i kada uzme Wimbledon i OI svi cete noge da mi perete! :P

jbg, mnogo mi je krivo zbog ovoga poraza danas, upravo zbog toga sto se i meni cini da ga je pretrpio od samog sebe. ne znam u cemu je tajna njegovog uspjeha/neuspjeha, kako je Faktor cetojevic uticao (osim ociglednog rezultata na planu stamine) na njegovu agresivnost i samopouzdanje u kljucnim momentima, i sto bi sad moglo da se doda u retortu da bi se dobila efikasnija formula za W i OI... ali stvarno, stvarno, stvarno mi je zao zbog ove propustene sanse, jer sam sve vrijeme (otkad je u onom nesrecnom prvom setu dosao sa 0-3 na 3-3) imao utisak da je krajnji ishod iskljucivo na Djokovicevom reketu.ne svidja mi se ni njegovo ovakvo "lako cemo" prihvatanje poraza - mada kapiram da je to jedini zdravi pristup, i nadam se da je u njegovim danasnjim fer-plej-sportski-prihvatam-poraz komentarima bilo sadrzano i ono necujno "vidimo se brzo, a ondaK - payback is a bitch"!i konacno, humble bull mi se smucio za sve pare juce i danas. sisa.edit: sto mi je ovako zrnast ovaj Djokovic na avataru? tja, nije ni cudo sto je izgubio danas s ovako nekvalitetnom podrskom...

Edited by Pantelija jr

Pući će Nole i na ostalim podlogama bez ikakvih problema, i to opet od Rafe
konacno jedan lep post (deo posta) na ovom topiku

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.