Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal, finale RG 2012


Ros

Recommended Posts

...trava najmanje odgovara + su berdih, tsonga ili delpo opasniji nego na šljaci- ali dobro do w još ima vremena
delpo nema blage veze s vezom na travi...
Link to comment
  • Replies 554
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    88

  • freakns

    48

  • dùda

    30

  • Max Morlock

    27

možemo mi ovako do sutra ali ajde ovako, ukratko.mislim da nije na 100% bilo koji teniser koji potpuno izgradi poen i na kraju promaši zicer.novak nije na nivou iz 2011-te ali definitivno nije više igrač iz 2009-te.zreliji je i fizički spremniji. a zanimljivo da tvrdiš da je novak koj se mučio sa sepijem (a kojega je inače rutinski ranije dobivao) došao na rg na 100%
- pa zar nije to isto radio i u rimu/madridu 2009, moraću da pogledam statistiku iz tih mečeva i odnos w/ue- ima razlike u odnosuna09, četojević je uspeo da mu podigne podigao je staminu pa je sada on taj igrač kome odgovaraju duži mečevi i mislim da ima bolju staminu od rafe ali više nema ono samopuzdanje i onaj forhand kojim je bušio rafin forehand pre godinu dana- ne tvrdim da je djoker 100% već da je dao 100% svojih trenutnih mogućnosti i u rimu i danas i da to nije dovoljno za rafu na šljaci, na ostalim podlogama gotovo sigurno bi bio drugi rezultat ali avaj
Link to comment
- ne tvrdim da je djoker 100% već da je dao 100% svojih trenutnih mogućnosti i u rimu i danas i da to nije dovoljno za rafu na šljaci, na ostalim podlogama gotovo sigurno bi bio drugi rezultat ali avaj
sa boldovanim bih se složila, svakako.on je ovde čak dobro i prošao kako je mogao (zamalo)
Link to comment
Ne postoji tako nešto kao što je igra preko 100%. 100% u prevodu znači iskoristiti sve svoje kapacitete.On je to činio prošle godine.Ove godine ne čini. Igra poprilično ispod svojih kapaciteta i to je čitava istina i pamet.Kapacitet = maksimum koji je igrač u stanju da ostvari u igri.
- koji sportista je u stanju da duže ostane na max nivou ili da bude na max nivou svaki put kada je bitno, osim felpsa apada mi na pamet neko drugi- rafa je uspeo da dominira u drugoj polovini 2010 i da zadrži relativno visok nivo do danas ali onakav servis i igru iz finala uso2010 teško da će ikada ponoviti (to je bio njegov peak karijere), nadam se da će djoker ako više ne dođe do v2.0 makar zadržati ovaj nivo i pokupiti većinu gs-ova na betonu i travi u naredne 2-3 godine...edit glup sam za ovaj multiquote :lol:
delpo nema blage veze s vezom na travi...
odlično 1 briga manje Edited by gone fishing
Link to comment

Pući će Nole i na ostalim podlogama bez ikakvih problema, i to opet od Rafe, ukoliko značajno ne podigne nivo igre (previše grešaka pri laganim loptama) i naročito agresije.Potrebno je samo da se pogleda igra iz prošle godine.Ponavljam, nije pobedio Rafa, izgubio je Novak.

Link to comment
Pući će Nole i na ostalim podlogama bez ikakvih problema, i to opet od Rafe, ukoliko značajno ne podigne nivo igre (previše grešaka pri laganim loptama) i naročito agresije.Potrebno je samo da se pogleda igra iz prošle godine.
+1
Link to comment

posle jednog poraza odmah otpisujete noleta :isuse: ja kad se setim pekinga i onogTM madrida, smrznem se i sada.ovaj današnji je nekako manje bolan.i prošlogodišnji poraz na rg je bio teži jer je bio skroz neočekivan. i posle je nole osvojio w.oporaviće se on brzo od ovoga.

Link to comment

jbg, mnogo mi je krivo zbog ovoga poraza danas, upravo zbog toga sto se i meni cini da ga je pretrpio od samog sebe. ne znam u cemu je tajna njegovog uspjeha/neuspjeha, kako je Faktor cetojevic uticao (osim ociglednog rezultata na planu stamine) na njegovu agresivnost i samopouzdanje u kljucnim momentima, i sto bi sad moglo da se doda u retortu da bi se dobila efikasnija formula za W i OI... ali stvarno, stvarno, stvarno mi je zao zbog ove propustene sanse, jer sam sve vrijeme (otkad je u onom nesrecnom prvom setu dosao sa 0-3 na 3-3) imao utisak da je krajnji ishod iskljucivo na Djokovicevom reketu.ne svidja mi se ni njegovo ovakvo "lako cemo" prihvatanje poraza - mada kapiram da je to jedini zdravi pristup, i nadam se da je u njegovim danasnjim fer-plej-sportski-prihvatam-poraz komentarima bilo sadrzano i ono necujno "vidimo se brzo, a ondaK - payback is a bitch"!i konacno, humble bull mi se smucio za sve pare juce i danas. sisa.edit: sto mi je ovako zrnast ovaj Djokovic na avataru? tja, nije ni cudo sto je izgubio danas s ovako nekvalitetnom podrskom...

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...