Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal, finale RG 2012


Ros

Recommended Posts

dobio je bodove za ovaj turnir, napredak u odnosu na polufinale iz prosle sezone. sleep.gif
E, to je tacno. On je povecao bodovnu razliku u odnosu na Nadal ako se gledaju bodovi pre RG.
Link to comment
  • Replies 554
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    88

  • freakns

    48

  • dùda

    30

  • Max Morlock

    27

ne vredi vise ovako, zajebi fer plej i poklanjanje poena i izigravanje gud gaja, ona spanska coño (vulva u slucaju da je google translate nesto zajebo) je dva puta u cetvrtom setu trazila (pravila se looda) aut odnosno poen na ciste novakove vinere, aman bre pa dokle ce da glumi drugara smrdi jednom, ufff + ono kukanje na kisu juce, dupecackalo je umro za mene danas......

Link to comment
- nema više sumnje da 100% djokera nije dovoljno za više od časnog poraza protiv rafaborga na šljaci, samo overklokovan (pre svega mentalno a onda i fizički) djoker na 110% može da ga dobije
nole je ovde bio daleko od svojih 100%.evo u sledećm kvotu, lepo čovek objasnio
Narocito kod 30-30 i 5-5 i Rafin servis kada Novak izbacuje loptu napolje bez Rafing napada. Sledeci poen, Novak napravi odlicnu poziciju za izlazak na mrezu ali on stoji nazad i ceka. Posle siri ruke sto Rafa sve stize. Pa, stize jer se postavi 5m iza linije i juri a ti pimpluj kada imas izgradjenu poziciju za izlazak.
ja sam se iznervirala strašno al' samo iz jednog razloga. nole (uglavnom forhendom) natera rafu da vraća lopticu iz trećeg reda tribina i ostaje zakucan na osnovnoj. dobija nazad balon blizu linije i 'ajmo jovo nanovo :isuse: .pa ne moš' protiv rafe na šljaci svaki poen da osvajaš po tri puta jbt angry.gif ono što je dobro je to što je jasno ko od ove dvojice ima veći prostor za napredak. ja tu nemam dilemu ni promil.nadam se da tako razmišlja i novak i svi oko njega. a što ne bi oni kad mogu ja :D ne vidim razlog da ovo bude neko veliko razočarenje za novaka. kako se nadao (tj. u kakvoj je formi ovde došao) dobro se udao.njega su vile pronosale do ovog finala i posle početnog neminovnog razočarenja, mislim da će biti ok.za w i oi je veliko pitanje isto u kakvoj će formi biti. kod novaka se po jutru dan poznaje, tako da mislim da ćemo to videti već od samog starta w.sve one priče o tempiranju forme za rg su očigledno bila obična lupetanja, rim je bilo poslednje mesto gde se morala pokazati ta forma. Edited by duda
Link to comment
Ne mislis da je presudio broj gresaka koji je napravio u 4 setu? To sto je napravio duplu na break loptu i mec poen i nije toliko cudno kada se zna pod kojim je pritiskom ali na 15-0 on izbacuje cist bekend napolje sa sredine(i po duzini i po sirini) terena. Naravio je gomilu gresaka plus nije igrao dovoljno agresivno. Posle siri ruke kako Nadal sve stize.Nije strasno izgubiti od Nadala na RG. Problem je sto je mogao ovo da dobije.
Ne mislim samo na 4 set, vec na ceo mec, dati 2 seta fore Nadalu, pa posle stizati, ne ide. Greske jesu presudile u 4. setu, ali po meni presudno za mec, su bili 7. gemovi u prva dva seta, oba puta je Novak izgubio svoj servis, a najinteresantnije je sto ih je izgubio na isti nacin, duplom servis greskom, kao i poslednji gem.
Link to comment
Ne mislim samo na 4 set, vec na ceo mec, dati 2 seta fore Nadalu, pa posle stizati, ne ide. Greske jesu presudile u 4. setu, ali po meni presudno za mec, su bili 7. gemovi u prva dva seta, oba puta je Novak izgubio svoj servis, a najinteresantnije je sto ih je izgubio na isti nacin, duplom servis greskom, kao i poslednji gem.
+1Ima definitivno problem sa koncentracijom skoro ceo turnir i bio je vidno nervozan u finalu. Sigurno i zbog Slam pritiska, ali ima tu i jos necega.
Link to comment
Ne mislim samo na 4 set, vec na ceo mec, dati 2 seta fore Nadalu, pa posle stizati, ne ide. Greske jesu presudile u 4. setu, ali po meni presudno za mec, su bili 7. gemovi u prva dva seta, oba puta je Novak izgubio svoj servis, a najinteresantnije je sto ih je izgubio na isti nacin, duplom servis greskom, kao i poslednji gem.
Odlucujuci 7 gem by Zvonko Mihajlovski :P U pravu si kada se gleda ceo mec ali on je u drugi dan tj. 4. set usao sa brejkom prednosti koji gubi odmah tako sto promasuje zicer, udara se po glavi, i ona srecna lopta koja jedva prelazi ali Novak stize i pogresno se odluci da je gura umesto da je samo prebaci tj. skrati.Ali nije kraj sveta, napravio je bolji rezultat nego prosle godine a i sa dosta se srece provukao do finala tako da nema razloga da bude nezadovoljan. Idemo dalje ;)edit: ubacen quote Edited by Zaz_pi
Link to comment

Đuro, budalaština ti je konstatacija "Ko da slušam Federera".Federer je igrao koliko je mogao, a ovaj je poklanjao poene i donosio loše odluke, pre svega što se tiče ofanzivne igre.Kao što je rekao Zaz pi, gomilu puta je naterao Nadala na totalnu defanzivu i vraćnje balona sa samog kraja terena, i umesto da to iskoristi izlaskom na mrežu on je nastavljao da pimpla i po pravilu gubio poene.U čitavo meču bilo je minimalno 30 takvih situacija.Tako da je Duda u pravu, Đoković zaista ima puno mesta za napredak, ako mu se bude radilo na tome.

Link to comment

mnogo serete i jebo vas Cetojevic. nema ovo veze sa Cetojevicem. NJoletu svaka cast. ponasanje tokom i nakon meca su za svaku pohvalu :Hail: ide sada na Wimbledon i OI, treba biti ciste glave. bice prilike za RG i sledece godine. steta samo za nole slam, ali jbg, da je to tako lako ne bi se cekalo od 69 :)Rafi svaka cast na igri, ali za ponasanje treba sebi da odradi jedan autofelacio, razocarao je u potpunosti

Link to comment
Mozda ce snagu i da povrati al' je danas, ovo pre kraj, postradao mentalno a tu leka nema. Sto kazu oni 'Djokovic ima problem sa Federerom, Federer sa Nadalom, Nadal sa Djokovice a Marej™ sa svima redom'.
Opet, ako pobeda zavisi samo od vremena, onda jbg. Nekako mi izgleda da Nadal drži svoj visoki nivo sve vreme dok Đoković oscilira u zavisnosti od inspiracije (loži ga kad je "na kolenima" :D) i kad se sastavi može da ide preko letvice koliko god da je Rafa digne. Tada Nole osvaja poene svojom igrom, a Nadal ih osvaja Noletovim greškama (situacija poznata kao "ništa se tu on ne pita").E, sad, bez obzira na sve, zanimljivo je znati ko je noćas bolje spavao.
To smo valjda jos juce apsolvirali, ne?? Nadal je sanjao kako ne moze da vrati lopticu jer je "ne vidi jer je prljava od blata (shljake)" a ne zbog toga sto mu Novak je@e sve po spisku™...
to su kod nadala standarni fazoni samozavaravanja al' to izgleda radi kod njega <_< samo da nole počne dobro i da se nekako dokotrlja do petog. onda će biti u velikoj mentalnoj prednosti.
- samo da pozdravim velike teniske stručnjake i ppp psihijatre, poseban pozdrav arhibaksuzu freakns-u :lol:
Link to comment
nole je ovde bio daleko od svojih 100%.evo u sledećm kvotu, lepo čovek objasnioja sam se iznervirala strašno al' samo iz jednog razloga. nole (uglavnom forhendom) natera rafu da vraća lopticu iz trećeg reda tribina i ostaje zakucan na osnovnoj. dobija nazad balon blizu linije i 'ajmo jovo nanovo :isuse: .pa ne moš' protiv rafe na šljaci svaki poen da osvajaš po tri puta jbt angry.gif ono što je dobro je to što je jasno ko od ove dvojice ima veći prostor za napredak. ja tu nemam dilemu ni promil.nadam se da tako razmišlja i novak i svi oko njega. a što ne bi oni kad mogu ja :D ne vidim razlog da ovo bude neko veliko razočarenje za novaka. kako se nadao (tj. u kakvoj je formi ovde došao) dobro se udao.njega su vile pronosale do ovog finala i posle početnog neminovnog razočarenja, mislim da će biti ok.za w i oi je veliko pitanje isto u kakvoj će formi biti. kod novaka se po jutru dan poznaje, tako da mislim da ćemo to videti već od samog starta w.sve one priče o tempiranju forme za rg su očigledno bila obična lupetanja, rim je bilo poslednje mesto gde se morala pokazati ta forma.
- prvo definiši šta je za tebe 100% djokera, ono prošle sezone je daleko iznad njegovog normalnog nivoa, ovo je njegov normalni nivo, dovoljno je pogledati njegove mečeve protiv rafaborga na šljaci iz 2009 i tada je on diktirao poene i tada se on pitao i tada je on glupim greškama uspevao da izgubi te mečeve- ok realno trebao je da se oprosti od rg u 1/4 finalu jeste srećno došao do finala, jeste osvojio bodove koji će mu možda pomoći da zadrži 1 mesto i posle w, tamo će mu biti još teže, jer mu trava najmanje odgovara + su berdih, tsonga ili delpo opasniji nego na šljaci- ali dobro do w još ima vremena
Link to comment
jer mu trava najmanje odgovara + su berdih, tsonga ili delpo opasniji nego na šljaci- ali dobro do w još ima vremena
Njemu trenutno odgovara sve osim šljake, jer na tom narandžastom govnetu Nadal igra kao nezdrav. Sa svima ostalima može da igra kao favorit (ako igra kako ume i zna) na bilo kojoj podlozi, pa i na travi + sa Nadalom mnogo lakše nego na šljaci (što opet ne znači lako). Edited by Glas RazumaN
Link to comment
- prvo definiši šta je za tebe 100% djokera,
možemo mi ovako do sutra ali ajde ovako, ukratko.mislim da nije na 100% bilo koji teniser koji potpuno izgradi poen i na kraju promaši zicer.novak nije na nivou iz 2011-te ali definitivno nije više igrač iz 2009-te.zreliji je i fizički spremniji. a zanimljivo da tvrdiš da je novak koj se mučio sa sepijem (a kojega je inače rutinski ranije dobivao) došao na rg na 100%
Link to comment
- prvo definiši šta je za tebe 100% djokera, ono prošle sezone je daleko iznad njegovog normalnog nivoa, ovo je njegov normalni nivo, dovoljno je pogledati njegove mečeve protiv rafaborga na šljaci iz 2009 i tada je on diktirao poene i tada se on pitao i tada je on glupim greškama uspevao da izgubi te mečeve
Ne postoji tako nešto kao što je igra preko 100%. 100% u prevodu znači iskoristiti sve svoje kapacitete.On je to činio prošle godine.Ove godine ne čini. Igra poprilično ispod svojih kapaciteta i to je čitava istina i pamet.Kapacitet = maksimum koji je igrač u stanju da ostvari u igri.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...