Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

25 minutes ago, beta kentauri said:

jel radite nešto sem što po ceo dan maštate o hrani i drljate po šerpama? 

Radim i maštam.

Da ima vremena za hranu, ne bih maštao.

Link to comment
46 minutes ago, Jumanji said:

Meni?? Pomesao si me sa nekim. A zanima je jer je to moja omiljena kombinacija, koju prvi put pominjem -.- jos crveni luk u paradajz salati, a dziga sa puno luka karamelizovanog ili mladog ili... ohhhh, ahhhh

Uostalim pretio si mi i moje pominjanje onomad Reform torte pa si se ovde hvalisao ko paun sa istom

dry.png

 

tebi, tebi. nisam pomešao

ali pošto si ti jednostavno preteška za šalu i zajebanciju neka ti neko drugi objašnjava, mene jednostavno mrzi

evo čika @aram neka ti objasni

Link to comment
tebi, tebi. nisam pomešao
ali pošto si ti jednostavno preteška za šalu i zajebanciju neka ti neko drugi objašnjava, mene jednostavno mrzi
evo čika [mention=475]aram[/mention] neka ti objasni
Vauuu, svasta sam ovde o sebi cula, eto i ovo.
Nebitno, zboravite da sam pitala.
Link to comment
6 minutes ago, Jumanji said:

Vauuu, svasta sam ovde o sebi cula, eto i ovo.
Nebitno, zboravite da sam pitala.

izvini

evo da ne budem matoro džangrizalo i mrgud (što baj d vej jesam :D  )

nekada davno davno, ja rekao da jedem džigericu sa paradajzon na kome je luk, i onda me ostivač babine teme nagrdio na pasja zvona kako to nikako ne može, kako je to gadno, odvratno i šta ti ja zna, onda se pojedinci pridružili

i od toga dana ostala sprdnja i zajebancija da to ne sme da se kombinuje nikako, i da ne sme da se okači da se to voli i jede, i ond akad god nego to napiše sledi zajebancija

kao i za minut majonez, senf, i ko zna šta sve ne

inače, moja omiljena kombina hrane

Link to comment
izvini
evo da ne budem matoro džangrizalo i mrgud (što baj d vej jesam [emoji3]  )
nekada davno davno, ja rekao da jedem džigericu sa paradajzon na kome je luk, i onda me ostivač babine teme nagrdio na pasja zvona kako to nikako ne može, kako je to gadno, odvratno i šta ti ja zna, onda se pojedinci pridružili
i od toga dana ostala sprdnja i zajebancija da to ne sme da se kombinuje nikako, i da ne sme da se okači da se to voli i jede, i ond akad god nego to napiše sledi zajebancija
kao i za minut majonez, senf, i ko zna šta sve ne
inače, moja omiljena kombina hrane
uzas, realno :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Hvala, stvarmo prvi put cujem ovo, iako znam naravno da se sprdate, ali ne znam zbog cega.

I nije me mrzelo da pretrazim, jedan jedini put sam pomenula dzigericu, naravno niko nista meni nije objasnjavao, jer nisam ni pomenula tada paradajz. A bila rasprava vidim o zaprskama, pa kolicini luka za gulas itd

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/topic/17952-ima,-al-za-manje-para:-recesivni-topik!&do=findComment&comment=4462880

Uzgred, najjaca kombinacija.

Link to comment

o svemutm  je ovde bila rasprava....samo se zabada nos u tudj tanjir serpu :sleep:

 

 

inace ja od kad sam pocela da praktikujem onaj italijanski soffritto fazon sa umereno luka ali i dosta sargarepe i stapica celera za zgusnjavanje gulasa/vairiva/svega moj stomak se preporodio :happy:

Edited by ivy
  • +1 1
Link to comment

Kada smo kod dzigerice ,jutros dorucak jagnjeca proprzena na luku i samo malo orjentalnih zacina.Jedno jaje da to sve poveze.Dziga kremasta,nista paprika,bluk,paradajz.Samo blag ukus jagnjetine i slast luka.Przeno na puteru.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...