Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

nije jos, ali ce biti malko kasnije... danas su u potrazi za zamrznutim dagnjama u ribarnici tropiko kupljene sveze dagnje koje su tek stigle... bice klasik bela buzara uz novakovu bagrinu, videcemo kako ce se sloziti...

  • +1 5
Link to comment

Ispržio mladi kupus na luku (+so, biber, slatka i ljuta crvena paprika, beli luk) da omekne, pa dodao sok od domaćeg paradajza da se ukrčka. Pečem krompir u rerni (police). Služim sa mladim kajmakom preko krompira i mladim crnim lukom.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Mene tvoja klopa jako zanima, ali to sto ne slikas...

Kakvi su to ustipci, pricaj...

 

 

 

kakav teror fotografisanja :rolleyes:

stvarno ne mogu...eto,i nece biti slike.

 

 

a ustipci,klasicni...brasno,jaje,malo praska za pecivo,so,malo vode po potrebi.. i obarena i isitnjena kopriva...peceni/przeni na tiganju sa malo masnoce

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Ajde da uvedemo pravilo: kače se slike posle a  ne pre kuvanja, kad već ne može i jedno i drugo. :sad:

pa ovo je tema nc

Link to comment

Opet neki drži prži, sve što je bilo u kući a moglo je čak i remotely da se ubaci unutra  - ubačeno je :)

Nisam ja seckao papriku, imao sam pomoć, malo veći komadi... ali na kraju nije loše ispalo. Sve ovo je isprženo iz šest batcheva, i onda spojeno zajedno.

 

P.S. neću više da kačim fotke kad spremam stir fry, ispašće da sam zarobljen u Danu mrmota :)

 

 

IMG-20210403-145239.jpg


IMG-20210403-153555.jpg

 

  • +1 7
Link to comment



 
 
 
kakav teror fotografisanja :rolleyes:
stvarno ne mogu...eto,i nece biti slike.
 
 
a ustipci,klasicni...brasno,jaje,malo praska za pecivo,so,malo vode po potrebi.. i obarena i isitnjena kopriva...peceni/przeni na tiganju sa malo masnoce


Ma de kakva tortura, prvi put te pitam.

Izes recept bez fotke, to obicno i ne citam na netu. Tvoj izbor naravno.

Hvala, prepostavila sam, jednom sam pravila slicno samo dodala i tikvice.
Link to comment
3 hours ago, nenad said:

nije jos, ali ce biti malko kasnije... danas su u potrazi za zamrznutim dagnjama u ribarnici tropiko kupljene sveze dagnje koje su tek stigle... bice klasik bela buzara uz novakovu bagrinu, videcemo kako ce se sloziti...

 

 

brutalno... bagrina je legla na buzaru savrseno. zena tvrdi da je to najbolja buzara ikada, ja sam ipak svestan cinjenice da je svaka dobra bela buzara, u trenutku konzumacije, najbolja na svetu... al stvarno se lepo slozilo... bagrina pase na buzaru perfektno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...