Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Može, može. Slobodno ih na po par sekundi oprlji sa svake strane na baš vrelom uljetu. Podlij supom i neka se krčka. I ja tako radim.Samo što ne bih stavljao pečurke nikako, samo će nepotrebno da izbace previše vode. Bolje stavi sargarepu, ili karfiol.

Link to comment

sprema se laki nedeljni rucak:ovciji but u marinadi od komoraca, slatke paprike, suvog crnog luka, nane i muskatnog orahaprvo ce se spikovati pancetom i belim lukom pa preprziti sa svih strana, i staviti u glineni sud na podlogu od crnog luka i sargarepe, nalivenu belim vinom.posle 3 sata u sud idu cetvrtine krupnih krompira i crvena paprikaovo ce se jesti preliveno sosom od ukuvanih trnjina i smedjeg secerauz to, suve paprike punjene crvenim kupusom, sircetom, belim lukom, persunom i celeromprojai urnebes.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

bečka + pomfrit + kečap + tartar sos+ zelena salata. subotom uglavnom zbudžim nešto na brzinu. obećala sam sebi da ću od sada petkom kuvati pasulj za dva dana, da ne moram da kuvam umorna ko pas i gladna ko vuk.

Link to comment

Moj kuking uspeo. Meso ko dusa meso, sve crveno od cvekle, koja je blago krckava, a socna za sve pareПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...