Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Koliko palačiniki toliko kašika brašna.

Za količinu od 12 kom:

Dva jaja, dve kašike ulja. 4 g soli.

120 ml kisele, 130 ml mleka.

Ako je potrebno dodati još mleka/kisele, mora biti gustine kao jogurt od 1,8% masnoće.

Staviti 4 kapi ulja u vreo tiganj.

Ako ima dece predškolskog uzrasta okretati bacanjem.

Link to comment

gaza :Hail:  wall :ziga:

 

i svi!

 

Imam drvenu špatulicu, mada volim da ih fliupujem, tako znam da će biti tačno nakve kakve volim, što se tiganja tiče, jeste tanak, i čini mi se da se možda malko iskrivio, ali svi debeli su sa visokim ivicama, no, probaću na najdebljem. Mada sada nemam mikser, ali to nije toliko strašno, malo vedžbe.

 

Moj, stari, recept je bio dva jajeta, 100ml mleka, 100ml kisele, 100g brašna, bez ulja. Hm.

 

Ovaj vikend će biti vikend palačinki!!!

 

BTW, meko brašno?

Čuo sam da ima dve škole.

Link to comment

ti si bre jedan čudak i pričaš bulšitah... :) patlidžan je vrhunsko povrće.

 

 

Meniiiii je to neeeeeverovatno! Majke mi :)

 

 

ti si nova ovde,on ne jede povrce...i meni je to,posle svih ovih godina neverovatno..a on je ponosan na tu cinjenicu,kao da ima tli godine,ustvari dete od tri godine bar mozes da uhvatis pa namlatis kad se duri a ovde je gotovo tvrdoglavi,matori magarac..strasno....i ta price ide u kruga,vec godinama

Edited by ivy
Link to comment

ti si nova ovde,on ne jede povrce...i meni je to,posle svih ovih godina neverovatno..a on je ponosan na tu cinjenicu,kao da ima tli godine,ustvari dete od tri godine bar mozes da istuces kad se duri a ovde je gotovo tvrdoglavi,matori magarac..strasno....i ta price ide u kruga,vec godinama

Sve tačno, samo nisam baš ponosan.

Možda izgleda tako jer mi je tolerancija na većinu povrća 0, pa se često ponavlja.

Voleo bih da mi se sviđa i da mogu probati ali jbg nešto mi fali.

Link to comment

Sve tačno, samo nisam baš ponosan.

Možda izgleda tako jer mi je tolerancija na većinu povrća 0, pa se često ponavlja.

Voleo bih da mi se sviđa i da mogu probati ali jbg nešto mi fali.

i dalje da čekam taj ignore il mogu na veliki odmor?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...