Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Vidim da se izgleda u Srbiji odomacilo "ketering"... pa bih ipak apelovao da to bude "kejtering" (u nedostatku srpskog ekvivalenta), osim ako se ne radi o nekoj usluzi u vezi sa mackama.

Link to comment
Vidim da se izgleda u Srbiji odomacilo "ketering"... pa bih ipak apelovao da to bude "kejtering" (u nedostatku srpskog ekvivalenta), osim ako se ne radi o nekoj usluzi u vezi sa mackama.
Rusi, prinuđeni na transkribovanje te podržavaju sasvim, koliko vidim: Кейтеринг, čini se da si i te kako u pravu što ovo pominješ. Nisam primetio da se ovde greši, ali ili originalno "catering" ili naše "kejtering" deluje kao razumno skromna stilska sugestija...
Link to comment

tart od praziluka sa slaninicom,bez brašna-izdinsta se slaninica sečena na kockice,izvadi pa na toj masnoći izdinsta 4-5 praziluka sečenih na kolutove,ubaci se 3-4 jajeta,vrati se slaninica,šaka nekih pahuljica,možda malo pavlake,sira,so,biber,začini po želji,sipa se u podmazanu vatrostalnu posudu i peče 25mi na 200ci salata od crne rotkve,cvekle,celera i šargarepe...istraživanje rotkve se nastavlja :P

Link to comment

Ispekao rolat od banane, uspelo mi testo iz prvog pokušaja! Nadev od umućene pavlake, u koju sam dodao smedji šećer ukuvan sa burbonom i sokom od narandze, i to zgusnuo želatinom. bravo ja.

Link to comment

Pravim holesterolsko energetsku smrt.Pork belly zacinio sa solji, biberom, blukom u granulama, ljutom paprikom. Stavio u rernu na sat vremena, isekao na trake.Sad ide u duboku ulje na par sekundi pa na sto.Video u jednom driveinu na istočnoj obali i oduševio seПослато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...