Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Pirinač, s ponekim zrnom kukuruza, graška i kikirikija, kao prilog uz kuvanu kravetinu.
DSC_0226.jpgNjam!Zaboravio da turim kuruz&grašak.A, ovi što b' da se tuču, bolje bi bilo da prvo jedu, zajedno.
Link to comment

e, dojajno, đes poručio i kaki su kanapei (spram ukusa, a izgleda super), te me i cjena interesira?ranije smo poručivali od "lazarevića", i bilo kul

Edited by boshoku
Link to comment

Pamtim i ja kad zatreba, vec sam imao negativna iskustva sa neproverenim keteringom.OT: Danas napravio svoju prvu prvu supu od luka. ujedno i prvu supu koja nije iz kesice/kockice.Na pola puta sam se uzentao da ce biti previse gusto, ali kada sam ubacio govedji bujon sve je leglo na mesto. Posle dodao krutone i rendani kackavalj i za sat vremena otisao gotovo ceo lonac

Link to comment

pavllle, care :Hail: supa od luka je zakon.samo jedno pitanjce: kako to mislis ubacio krotone? ne radi to, posluzi ih tople sa strane. pa nek svako ubacuje u kasiku po komad-dva, da krckaju pod zubima, a ne da se pretvore u kasu.

Link to comment

Pa ja ih stavio u tanjir, narendao sira po njima i onda sipao vrelu supu. Brzo se pojelo pa nije stiglo da se pretvori u kasu ali cu imati u vidu za sledeci put :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...