Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

mislis kada je ispecem? izvadim je iz tiganja i stavim je na tanjir. ubacim tri umucena jaja u mast i przim jednu stranu. kada se skuvalo jaje [ne skorz] od gore, narendam malo zutog sira [zavisi koji imam u tom trenutku, i da li imam. pobiberim i posolim. preklopim ga da bude kao piroska i ubacim u tanjir gde se nalazi slanina. jedem jaja + slaninu odvojeno.
Onda naseckaj slaninu sitno, proprži, izvadi, ispeci jaja omlet pa pre preklapanja vrati slaninu. Par listova sremuša podiže stvar ozbiljan nivo.No, i veliki, ispečeni, komadi slanine imaju svoju čar.
Link to comment

Aloo Gosht (kari od ovcetine i krompira, sa home made garam masalom, djumbirom, belim lukom i cili papricicama)Dal Palak (socivo sa spanacem)Chutney od jabuka, brusnica, smedjeg secera i sirceta sa malinom

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

zvuči jebomamno (osim ovčetine, mento mnogo jako, a s oproštenjem, i zdiba ((znam, znam, sisa sam))daj još malko instrukcija za spravljanje; zaturio mi se svinjski file u frizu

Link to comment
zvuči jebomamno (osim ovčetine, mento mnogo jako, a s oproštenjem, i zdiba ((znam, znam, sisa sam))daj još malko instrukcija za spravljanje; zaturio mi se svinjski file u frizu
dacu druze recept, samo da se istreznim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...