Jump to content

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Ljudi pomagajte, imam gomilu jaja sa kojima ne znam sta cu a treba da napravim i nesto slatko za NG. Jel imate neki recept koji koristi dosta jaja, jedno dvaes komada bi bilo ok :D
princez krofne Edited by bob mould hair style
Link to comment

Fala dobri ljudi! Mislim da ce pobediti Bob, dolaze mi neki gosti koji vole princes krofne.Cmrlj, tvoja ide za bozic, ako mi se jaja do tada ne probude iz hibernacije.

Link to comment

Vec sam to radio - 10 jaja, glavica luka i slanine = :piggy: Nego se ovde jaja prodaju na popustu u pakovanjima od 48 komada pa se i dalje borim da sve to ubijem pre nego se izlegne.

Link to comment

iskreno, meni je bolje isprziti slaninu prvo. izvaditi je iz tiganja i u to ulje sunuti tri [koliko vec] umucena jaja.mast*

Edited by bob mould hair style
Link to comment

mislis kada je ispecem? izvadim je iz tiganja i stavim je na tanjir. ubacim tri umucena jaja u mast i przim jednu stranu. kada se skuvalo jaje [ne skorz] od gore, narendam malo zutog sira [zavisi koji imam u tom trenutku, i da li imam. pobiberim i posolim. preklopim ga da bude kao piroska i ubacim u tanjir gde se nalazi slanina. jedem jaja + slaninu odvojeno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...