Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Umene defrost najbolje sljaka u klasicnoj rerni, nista ne greje, samo ventilator duva k'o blesav unutra...
Ja imam taj propeler u rerni ali ga nijednom nisam koristio čak ni kod čuvenog pečenja u kesi ;).Čemu to uopšte služi?
Link to comment
Ja imam taj propeler u rerni ali ga nijednom nisam koristio čak ni kod čuvenog pečenja u kesi ;).Čemu to uopšte služi?
e i ja se to baš pitala često al još nisam saznalaa isto se inače pitam i za pečenje u kesi
Link to comment

Kruži vazduk, jašta.Dosta brže ispari tekućina u onom što se krčka u rerni, možeš da staviš dva pleha nečega jedan ispod drugog i oba se skrčkaju istovremeno (samo moraš da na kraju podigneš svaki pod gril na desetak minuta da se zapeče ozgo /ako je to ideja/), testa (aka kiflice, pogačice, etc) brže narastu i budu ravnomernije pečena...

Link to comment
jel postoji nesto kao celo pile u rernu sa sve flasom piva u zadnjici (koje onda isparava direkt u meso mekano mirisno..)?
pa ne bas, flasa prolazi kroz pile "Na Drini cuprija" stajl i pivo polako vri i prska odozgo
Link to comment
jel postoji nesto kao celo pile u rernu sa sve flasom piva u zadnjici (koje onda isparava direkt u meso mekano mirisno..)?
Hvala lepo..! gGd7oJ2.jpeg Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...