Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

ja sam po obicaju propustio ovo, i onda sam u mazohistickom zanosu odgledao po 30ak sekundi svega... i moram da kazem da su cak i mene uspeli da razocaraju. ne secam se da je bilo ovako lose takmicenje. Rambo objasnio, ali jasno je bilo da nece proci jer ga niko nije skapirao... Rusija je morala da pobedi. pesma i nastup bas po meri Eurosonga... Kaliopi i Italija od ostalih jedini iznad proseka, i potpuno mi nije jasno kako nisu u top 5. u Belgiji, Izraelu i Litvaniji treba zabraniti muziku.a kada se setim da sam 2009(urban symphony :wub: ) i 2010 pomislio da ima sanse da se ovo podigne na visi nivo, ehhha sto ovaj teacher trolluje s Bugarima? ne kapiram :unsure:

Link to comment

Da li bi neko mogao da mi objasni, nisam upratio u komentarima, jedan od nastupa koji sam uhvatio da pogledam bijaše onaj od Albanke, ali nisam gledao nastup u polufinalu, je li ono drečanje i falš bilo planirano ili je bilo posljedica spontanog nervnog sloma na bini u toku nastupa?

Link to comment
Po pravilima Evrovizije, samo državne TV stanice mogu da učestvuju u Izboru. Kao da druge srpske kuće na autističnom TV nebu već tri puta do sad ne bi otkupile prava za ovaj događaj, samo da mogu. RTS ima pravo da, u duhu sveprožimajućih PR postulata, oglašava Evrosong kao vrlo bitan događaj, Javni servis ionako nema druge slične adute zabavnog karaktera u svojim rukama. RTS nema pravo da tvrdi da su nam "prenos obezbedili azerbejdžanski naftaši" – gledaoci plaćaju pretplatu i za Evrosong. RTS bi, ako ni zbog čega drugog onda bar zbog te pretplate, mogao malo da odmori i odvede, nije bitno gde, Dušku Vučinić Lučić, koja doduše u ovogodišnjim prenosima nije bila "zlanimljiva" koliko ume (samopriznanje je palo pri kraju drugog polufinala: “Moraću malo da budem zla... u izvođenju Waterloo bivših pobednika čuo se samo raskošan glas naše Mare (Marija Šerifović op. nov), ostali su tanki...), ali je i dalje jednako smorena i već uobičajeno neprijatno snishodljiva prema našem predstavniku, kao kad Vujčin prenosi Đokovićeve mečeve. Dragi RTS, Bog mi je svedok da sam vas branio i za Bolji život, i za Srećne ljude, i mrštio se na one Repriziramo Tri Serije prozivke kao jeftino ispaljene ćorke u suviše laku metu, ali ako već tvrdite da je zabava, a želim da vam verujem, moglo bi to onda bar malkice zabavnije, m? Hvala.
POPBOKS
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...