Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

albanka ima i jazz verziju pesme, na engleskom.a i originalni spot je bas kreativan™.svedjanka, pokraden novi david guetta "titanium". steta sto francuskinja ne zna da peva, odlican video sa gej vojnicima.

Link to comment
još veći skandal su nachtwerk austrijanci koji su poslednji u svom polufinalu.
Skandal bi bio da nisu bili poslednji, posto su jos samo Izraelci (mozda) bili gori od njih.
Link to comment

Dozvolio sam sebi slobode da prepevam tekst pesme albanske predstavnice, jer ćete samo tako shvatiti svu dubinu emocije ...Nema ljubavi u ovome svetu,Vreme više nema vremena za nas, neNeee, ohNeee ... oh ...Vreme više nema vremena za nas.Moj avion je sleteoNa neosvetljenu pistu tvoje duše.Krči svoj put kroz današnjicu,Za one koji nisu mogli da žive juče.Ali prošlost nema značaja,Progutana nemirnim morimaOh, sutrašnjica ne donosi ništaOsim nade bez nade, i ludila ...Dopusti mi da plačem ... plačem ... plačeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ...Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemDopusti mi da plačem ... plačem ... Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemDopusti mi da plačem ... plačem ... Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemA, jako?

Edited by stoka
Link to comment

Neka moja lista bi bila:1. VB2. Italy3. Denmark4. Sweden5. Serbia6. Greece7. Russia8. Iceland9. Cyprus10. Macedonia11. France12. Norway13. Turkey14. Spain15. Germany16. Romania17. Ireland18. Hungary19. Estoniaitd., zaista mi je svejedno

Link to comment
Dozvolio sam sebi slobode da prepevam tekst pesme albanske predstavnice, jer ćete samo tako shvatiti svu dubinu emocije ...Nema ljubavi u ovome svetu,Vreme više nema vremena za nas, neNeee, ohNeee ... oh ...Vreme više nema vremena za nas.Moj avion je sleteoNa neosvetljenu pistu tvoje duše.Krči svoj put kroz današnjicu,Za one koji nisu mogli da žive juče.Ali prošlost nema značaja,Progutana nemirnim morimaOh, sutrašnjica ne donosi ništaOsim nade bez nade, i ludila ...Dopusti mi da plačem ... plačem ... plačeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ...Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemDopusti mi da plačem ... plačem ... Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemDopusti mi da plačem ... plačem ... Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemA, jako?
meni ova pesma unosi nemir :(
Link to comment
steta sto francuskinja ne zna da peva, odlican video sa gej vojnicima.
Kud ne javise ranije Djuri da blokira aerodrom i time je spreci da odleti u svet i potpise ugovore za Sony, Warner i ine...
Link to comment
Dozvolio sam sebi slobode da prepevam tekst pesme albanske predstavnice, jer ćete samo tako shvatiti svu dubinu emocije ...Nema ljubavi u ovome svetu,Vreme više nema vremena za nas, neNeee, ohNeee ... oh ...Vreme više nema vremena za nas.Moj avion je sleteoNa neosvetljenu pistu tvoje duše.Krči svoj put kroz današnjicu,Za one koji nisu mogli da žive juče.Ali prošlost nema značaja,Progutana nemirnim morimaOh, sutrašnjica ne donosi ništaOsim nade bez nade, i ludila ...Dopusti mi da plačem ... plačem ... plačeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ...Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemDopusti mi da plačem ... plačem ... Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemDopusti mi da plačem ... plačem ... Jer to je najbolje što sada umemJer to je najbolje što sada umemA, jako?
Ne mogu da nadjem onu epizodu mucki kad su trazili pevaca za proslavu rodjendana mame mafijaskog bosa :Hail:Nasao :Hail:http://www.youtube.com/watch?v=NjF7GMP28X8 Edited by bergasa19
Link to comment
a sto je prosao norveski gej a nije ovaj tvoj bugarski slavuj kad imaju isti broj poena?sta propustam, u cemu je fora?
Gej Norway ima jednu 10 i jednu 8, a Bugarče devojče ima samo jednu 10...Ide dalje onaj ko ima veći broj jačih ocena...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...