Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

Ipak je najveći utisak bezobrazna Tijanićeva pušačica Duška, koja je u trenutku kada je shvatila da Žeks neće da pobedi, počela da prosipa cinizam, nije ni čestitala pobedu Švedske već je samo pričala o Žeksu, a onda se isključila iz prenosa ...

Link to comment
bata zivi u nekom getu, nema potrebe za to
U mojoj ulici ne prodaju se kifle,Ne teče saobraćaj i dim.U mojoj ulici nema fukare,Kao kod onog Marvina.Oko mene rastu čempres i drot,Večeras imam party, a ujutru trim,Lepe žene dolaze kod mene,Jer nema Marvina u blizini.
Link to comment
Potpuna mi je jebena misterija šta to ima Švedska pesma?! Mutant trance disko kakvih ima na tone po letnjim kafićima, a da se ni ne zna ko izvodi, niti je to bitno. :isuse: Fucking marketing.
pa fazon je u tome sto balticko sovjetski lobi meseci ranije izmanipulise izreklamira izlobira za koga da se glasa i udri... Nema od neizvesnosti nista. Mora da se ukine glasanje publike samo strucni ziri (ozbiljni muzicari) pa da se koliko toliko normalno glasa. Ovako imas sotonu pobednika babe kao druge i normalnog izvodjaca na trecem mestu.
Link to comment
U mojoj ulici ne prodaju se kifle,Ne teče saobraćaj i dim.U mojoj ulici nema fukare,Kao kod onog Marvina.Oko mene rastu čempres i drot,Večeras imam party, a ujutru trim,Lepe žene dolaze kod mene,Jer nema Marvina u blizini.
:D
Link to comment
Da je Cegi u Abrezejdzanu kao podrska drugu bi ti pesmu pevao..
cegi nikada ne bi podrzao ovog metroseksualca.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...