Jump to content
IGNORED

Filmovi koje su svi gledali, a vi niste i nikad necete


Aće

Recommended Posts

nikada nisam gledala mnoooooogo filmova koji bi trebalo da su opste mesto, pocev od avatara, preko, skorcezeove 'di kaprio' faze, do blokbaster izivljavanja (trensformersi, osvetnici i sl.)i da, bendzamin baton. nikada necu odgledati bendzamina batona svi koji su mi ga preporucili su redom rekli da je sranje, ali "treba pogledati, jer moze nekad da iskrsne u razgovoru, pa kao, trebace mi, opsta kultura i to." @salerokadazato sto ima vise prstenova. onaj jedan oko koga se vrti prica ustvari "upravlja" ostalima, otuda otimacina oko njega. ne secam se sad tacno, ali nekoliko prstenova su dobili vilenjaci, nekoliko patuljci, znam sigurno da su ljudi dobili devet (zbog devet crnih konjanika)

Link to comment
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    9

  • Аврам Гојић

    5

  • Caligula

    5

  • slepa živana

    4

A zašto su prstenovi a ne prsten? Jer "može biti samo jedan". (A ja sam još i pročitao sve tri knjige, al' ih se ič ne sećam).
Zato sto je ukupno proizvedeno tri prstenova za prste kraljeva vilin-vrste pod nebesima što sjaju, sedam za vladare patuljaka u dvoru njihovom kamnom, devet za smrtne ljude koje smrt čeka na kraju, jedan za mračnog gospodara na njegovom prestolu tamnom u zemlji Mordor gde Senke traju. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Amadeus Milosa Formana, samo nije da nikad necu, nego jednostavno tada nisam, i nikad nisam.i Flashdance sam pogledala na TV-u jedno 23 godine kasnije, ali se odlicno secam pomame u osnovnoj skoli i redova ispred Sava Centra. ove avatare, batone i ostalo sto spominjete ni ne racunam. mnogo filmova propustam, te spektakle uglavnom sve.

Link to comment
Ljudi prestanite, nemam više mesta na IL...
:DJa za opuštanje pogledam bar jednom nedeljno neki Star Wars film.Eventualno, neki gusarski spektakl može poslužiti istoj svrsi.Nisam gledao Titanik, a i ne planiram.Retkost je da odgledam noviji domaći film.
Link to comment

Od onog sto kazu ljudi da valja nisam gledao, a i tesko da cu ikada - Artist. KupioTM, dao mu sansu, al' nece, pa nece. A verujem da je kvalitetan film.Best picture filmovi - uglavnom izbegavam i gajim nepoverenje. Hurt locker, King's speech - nisam i nikad necu.Gledo, a mrzim - Social network, Inception, Avatar, metnucu i Titanic ovde. Mladolidersko govno, Pretenciozno govno, Spetakl-govno, Pateticno govno. Ako nekim cudom ima onih koji nisu gledali, predlazem izbegavanje metka.

Link to comment

Avatar,Kazablanka,Rozmerijeva bebaŠindlerova listaDoktor strejndžloveAmerička istorija IKSTransformers (počeo, prvi deo i posle prve tabačine prekinuo)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...