Jump to content
IGNORED

Filmovi koje su svi gledali, a vi niste i nikad necete


Aće

Recommended Posts

Ne zelim ikome da namecem misljenje ali Amelija je fenomenalan film. Ostavljam za pravo da se nekome ne dojmi ali morao sam upasti i reci koju lepu za isti.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
+1000Mislim da imate vrlo pogrešnu predstavu o tom filmu, za šta su svakako krivi i njegovi mnogi obožavaoci kojima se čini da je to nekakva bajka za (ne)odrasle, a on je zapravo o odrastanju, odnosno prevazilaženju dečije perspektive o životu kao bajci. Preporučujem svima da pogledaju, ako nisu. Taj film treba spasiti od mnogih njegovih obožavalaca, i voleti ga uprkos njima. Edited by Syme
Link to comment
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    9

  • Аврам Гојић

    5

  • Caligula

    5

  • slepa živana

    4

Izvrstan film. I ja sam ga dugo izbegavao kao "film za mame", a onda ga slučajno uhvatim na TCM-u i nisam nogao da se odvojim sve do kraja.Posle mi je drugarica pričala da je ona posle gledanja tog filma imala Stendalov sindrom i zanesvestila se na izlasku iz bioskopa.

Link to comment

Srpski film i uopste srpske filmove u poslednjih petnaestak godina. Odgledao 'kengura' doduse.Ameliju. Onog Beninija takodje izbegavam u sirokom luku. Starwars. Rokije (odgledao prvi na jedvite jade, nastavke izbegavam) i Ramboe. Americke Nindze i slicno. Na Avatar bacio dva i po sata zivota. Gospodare prstena i onog malog harija carobnjaka izbegavao dok nisam video nivo produkcije, to me je povuklo da odgledam poneki nastavak.

Edited by CowBoy
Link to comment

kod mene je slucaj kada sam rekao da nesto necu da gledam, ispostavilo se da 'necu' i nije tako jako kod mene.npr. izbegavao sam harry potter-a i posle odgledao sve filmove :Dsto se tice stranih filmova, nemam crnu listu za izbegavanje, sto nije slucaj sa domacim filmovima.edit:izbegavam horor filmove.

Edited by bob mould hair style
Link to comment
+1000Mislim da imate vrlo pogrešnu predstavu o tom filmu, za šta su svakako krivi i njegovi mnogi obožavaoci kojima se čini da je to nekakva bajka za (ne)odrasle, a on je zapravo o odrastanju, odnosno prevazilaženju dečije perspektive o životu kao bajci. Preporučujem svima da pogledaju, ako nisu. Taj film treba spasiti od mnogih njegovih obožavalaca, i voleti ga uprkos njima.
Ne vredi. Stvarno sam pokušao, kad se par puta davao na TV.Nisam mogao da izdržim količinu dosade (i iritantnosti glavnog frik-lika) kojom me je zatrpao.
Link to comment

@Bergasa: Gledao deo, ali mi je taj forsirani optimizam jednostavno neprijatan. Benini je fenomenalan u filmu 'Noc na zemlji' (bese?) ali od kada je metastaziralo nisam mu fan.

Edited by CowBoy
Link to comment
daj nemojte se zajebavati, predivan film. o fajtu je taman tolko kolko je neophodno.
Ma sve ok, meni najbolja stvar u Rokiju naiva. Borba malog coveka, pobeda, krvav urla svojoj devojci 'volim teeee' sve to ok, ali je zicer.E kad zicer razradis u sto nastavaka sa istom matricom, i ona naiva izbledi. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...