Jump to content
IGNORED

Filmovi koje su svi gledali, a vi niste i nikad necete


Aće

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    9

  • Аврам Гојић

    5

  • Caligula

    5

  • slepa živana

    4

Odgledoa LOTR I u bioskopu bez ideje sta gledam. Drugi krenuo da gledam u zlatno doba DivX filmova. Prvi CD radio kako treba a drugi je zajebavao te sam batalio i tako je ostalo do dan danas. Mada nisam nesto iskljuciv. Ako mi se zadesi nekad mozda ga i odgledam.

Link to comment

Jbt, mislio sam da sam jedini koji ne voli Gospodare.300 sam gledao i tvrdim da je najprecenjeniji film svih vremena.Transformerse, filmove snimane po igricama i po nekim strip junacima ne mogu da smislim.

Link to comment
Transformerse, filmove snimane po igricama i po nekim strip junacima ne mogu da smislim.
:(ja imam brdo kultnih filmova da odgledam.al cekam pravi momenat.
Link to comment

ja odgledo sve gorenavedene, neke i po vise puta a na hardu mi godinama cuci gomila filmova koja ceka svoj trenutak, nije da necu da ih gledam nego..e, nisam gledao proslog betmena i ne planiram, eto

Link to comment

Neću nikada da gledam Transformerse.Nikada nisam odgledala Patriot Games i Clear and Present Danger, kao ni Braveheart, mada sam ovo jednom počela, ali mi se smučilo.I nikada nisam odgledala ni jedan film sa Stivenom Sigalom.

Link to comment

borat & bruno. jednostavno nisam. a gledao sam borata kada je imao one kratke i slatke skeceve.i da prespavao sam drugi i treci deo matriksa. ali mislim da nikako nisam jedini.

Link to comment
borat & bruno. jednostavno nisam. a gledao sam borata kada je imao one kratke i slatke skeceve.i da prespavao sam drugi i treci deo matriksa. ali mislim da nikako nisam jedini.
Ditto za Borata&Bruna. Uspavao sam se na sredini Avatara, kad jašu one zmajeve, ne osećam da sam išta propustio.Mnijem da nikada neću gledati Antihrista. Čovek može da proživi sasvim lep život a da nikada ne vidim krupan plan klitoridektomije, methinks.Inače, kad smo kod uspavljivanja. DVa puta pokušavao da gledam Trirovu Evropu, i svaki put zaspao. Isto mi se dešaalo sa Maltese Falcon-om i to čak tri puta, sve dok ga nisam odgledao sa nekim drugarima. I tad mi "pecala" glava, ali me javna situacija ipak održala budnim. Inače obožavam noir, ali ovo neće pa neće.INače, ovo je još bolji topik od onog mog!!!Edit: Ne bre HUdson Hawk, Maltese Falcon! Edited by Syme
Link to comment
Mission Imposible 2,3 i 4
E; ja to nisam gledao, ali ozbiljno nameravam. Čitao sam neke super tekstove o filmovima i baš sam se nameračio. Još da odvojim 8 sati svog života...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...