Jump to content
IGNORED

Filmovi koje su svi gledali, a vi niste i nikad necete


Aće

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    9

  • Аврам Гојић

    5

  • Caligula

    5

  • slepa živana

    4

Odgledoa LOTR I u bioskopu bez ideje sta gledam. Drugi krenuo da gledam u zlatno doba DivX filmova. Prvi CD radio kako treba a drugi je zajebavao te sam batalio i tako je ostalo do dan danas. Mada nisam nesto iskljuciv. Ako mi se zadesi nekad mozda ga i odgledam.

Link to comment

Jbt, mislio sam da sam jedini koji ne voli Gospodare.300 sam gledao i tvrdim da je najprecenjeniji film svih vremena.Transformerse, filmove snimane po igricama i po nekim strip junacima ne mogu da smislim.

Link to comment
Transformerse, filmove snimane po igricama i po nekim strip junacima ne mogu da smislim.
:(ja imam brdo kultnih filmova da odgledam.al cekam pravi momenat.
Link to comment

ja odgledo sve gorenavedene, neke i po vise puta a na hardu mi godinama cuci gomila filmova koja ceka svoj trenutak, nije da necu da ih gledam nego..e, nisam gledao proslog betmena i ne planiram, eto

Link to comment

Neću nikada da gledam Transformerse.Nikada nisam odgledala Patriot Games i Clear and Present Danger, kao ni Braveheart, mada sam ovo jednom počela, ali mi se smučilo.I nikada nisam odgledala ni jedan film sa Stivenom Sigalom.

Link to comment

borat & bruno. jednostavno nisam. a gledao sam borata kada je imao one kratke i slatke skeceve.i da prespavao sam drugi i treci deo matriksa. ali mislim da nikako nisam jedini.

Link to comment
borat & bruno. jednostavno nisam. a gledao sam borata kada je imao one kratke i slatke skeceve.i da prespavao sam drugi i treci deo matriksa. ali mislim da nikako nisam jedini.
Ditto za Borata&Bruna. Uspavao sam se na sredini Avatara, kad jašu one zmajeve, ne osećam da sam išta propustio.Mnijem da nikada neću gledati Antihrista. Čovek može da proživi sasvim lep život a da nikada ne vidim krupan plan klitoridektomije, methinks.Inače, kad smo kod uspavljivanja. DVa puta pokušavao da gledam Trirovu Evropu, i svaki put zaspao. Isto mi se dešaalo sa Maltese Falcon-om i to čak tri puta, sve dok ga nisam odgledao sa nekim drugarima. I tad mi "pecala" glava, ali me javna situacija ipak održala budnim. Inače obožavam noir, ali ovo neće pa neće.INače, ovo je još bolji topik od onog mog!!!Edit: Ne bre HUdson Hawk, Maltese Falcon! Edited by Syme
Link to comment
Mission Imposible 2,3 i 4
E; ja to nisam gledao, ali ozbiljno nameravam. Čitao sam neke super tekstove o filmovima i baš sam se nameračio. Još da odvojim 8 sati svog života...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...