Jump to content
IGNORED

Filmovi koje su svi gledali, a vi niste i nikad necete


Aće

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    9

  • Аврам Гојић

    5

  • Caligula

    5

  • slepa živana

    4

Okej, sve, sve, ali MORAŠ da gledaš Juno. to je prosto prelep film. No excuses.
MORA, djavola. pored There will be blood na listi, nije kulturno govoriti o nekoj preleposti.
Link to comment

(Vise) ne gledam filmove prodanih dusa, koje su nekad snimale genijalne filmove, a onda se prodale za par desetina miliona dolara. Sa osobitim zadovoljstvom nisam gledao nijedan od poslednjih filmova Pitera Dzeksona, a tako ce i biti i sa njegovima sledecim filmovima.(Filmsku) izdaju ne prastam.Nisam jos uspeo da odledam kontroverzni rediteljski prvenac A.Dzoli, iako sam dao sve od sebe u prva cetiri minuta, ali ruka je jednostavno sama pritisla "stop". Pokusacu da savladam taj otpor ipak, nekada.

Link to comment
Pulp Fictionpropustila sam kad je bio u bioskopu i jedno 762 puta na tv-u, a do sada sam se toliko naslušala muzike i nagledala čuvenog inserta...
vrlo slično je kod mene sa filmom trainspoting. provukla sam se s gledanjem predstave...
Link to comment
vrlo slično je kod mene sa filmom trainspoting. provukla sam se s gledanjem predstave...
Da, i Deni Bojl je picka prodana. Ni njegove filmove vise ne treba gledati, pa tako ni one stare.
Link to comment

Srpski film, mada nemam problem sa svakojakim uvrnućima. Štaviše.Ortak mi nasnimio na HD uz preporuku gomilu nekih epizoda GOT. Obriso na neviđeno, verujem mu al nije moja čikara čaja.E da i ovaj novi francuski Intochables. Kreno i zaglavio na prvoj sceni sa jurnjavom i pandurima, ne umem dalje. Verovatno sam loš čovek.

Link to comment
Gospodar. Ne Gospodari. Postoji samo jedan Gospodar prstenova, ne moze ih biti vise.
A zašto su prstenovi a ne prsten? Jer "može biti samo jedan". (A ja sam još i pročitao sve tri knjige, al' ih se ič ne sećam).Ontopic: Star Wars, Titanik, Čarlston za Ognjenku, Sveti Georgije ubiva aždahu, Zona Zamfirova (tj. ovo možda i jesam uhvatio na tv-u ali se ne sećam ničega).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...