Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

:fantom: uvozimo zastave?¿
pa kad su talijani kupili nasu 'zastavu' :P tako da mislim da su sve made in kragujevac
  • Replies 8k
  • Views 674.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

zna se ko ima najbolji dizajn... -_-

pa kad su talijani kupili nasu 'zastavu' :P tako da mislim da su sve made in kragujevac
ma, ti si moj omiljen seret :) nego kako se razlikuju boje sa duginom zastavom¿
ma, ti si moj omiljen seret :) nego kako se razlikuju boje sa duginom zastavom¿
zvuci grozno ta rec, znam je samo iz konteksta 'milojko pantic o pancevu' a zastave - po bojama i redosledu, 'pace flag' vs 'gay flag' u google images

Rase se vratio!

Bome jes, bilo ih je megatona. I u civilu i inače. Ove u civilu moš prepoznati na kilometar, a neki su sasvim ležerno nosili motorole, da se zna da su tu. Ali, bilo je zaista lepo prošetati skoro kao slobodan čovek, makar i sa pandurima all around.Inače, nije ni to sa PACE zastavama prošlo tek tako. Posle sam usput slušao komentare "pa rekli su da ih neće nositi", ovo ono. Izgleda je to bio flash mob unutar samog događaja, ali je meni srce bilo puno.Evo malo kornjača, da steknete osećaj
treba uzeti u obzir i da su navijacki esaloni fasista i homofoba danas bili zauzeti fudbalskim utakmicama po srbiji, a dosta novosadskih navijaca je u zatvoru (zbog nekih drugih stvari, al svejedno), i tako... fasistima je sigurno naredjeno da danas ne prave nikakva sranja, pogotovo u ns gde su i deo vlasti sa maskiranim i prefarbanim zlocincima koji vladaju celom drzavom. jasno je i da se bilo sta, bilo kada, u srbiji moze odrzati, ali samo onda kada poglavnici zauzdaju svoje eskadrone, i ne izdaju im naredjenja za napad.

прича о либерализацији спц премештена на истоимени топикмолим вас да се сада држите теме

Још је бољи пример био на лицу места: међу свим оним ФРП-овцима стоје четири момка са ешарпама и са две дебеле другарице и потпуно претерано афектирају док свима редом објашњавају како "Марина највише воли да фотографише по Тополи и Чачку, таква је Марина", Ја се много обрадовао када сам их видео пошто сам се уверио да иако gayevi имају 100% подршку на форуму у стварности изгледа да су ствари мало боље јер постоје и 'Дери за спас Србије (нећу да стављам трејдмарк на 'Дери, нека остане криејтив комонс лиценца)..Иначе, баш је било пријатно: Престолонаследник се заплакао два-три пута па је деловало да је његов лош српски последица емоција које не може да обузда, Кнегиња Јелисавета је одржала диван кратак говор који је почео са "Ој, Србијо" што ми се учинило бескрајно шармантним. Помирили су се после много година и њихова срећа је радијално исијавала на нас монархисте. Не знам да ли то имате ви на вашим скуповим када Наташа Кандић закука или када Срђа Поповић изведе неки доказни поступак или тако нешто. Обрадовао сам се чак и када сам видео владику Пахомија пошто сам знао да ћете вас то силно забавити а на овако свечан дан лепо је да сви будемо срећни.
Заиграло срце у грудима, заискрила суза у очима. :ziga:

I nikako da vi monarhisti odgovorite jel to znači da opraštate izdajstvo knezu koga ste proterali iz zemlje poput džukele, kao i jel to jedno veliko "puj pike ne važi" uputstvo za upotrebu za naredna pokoljenja?

Zamolio bi vas da ne trolujete više topik pričom o Karađorđevićima. Hvala.

  • Author
Ne znam kako drugi, ali cenim da je najbliže što sam prišao tom osećanju bilo kad su se Džejms Hetfild i Dejv Mastejn zagrlili na sceni nakon 30 godina mrzančenja i onda zajedno odsvirali "Am I Evil".
ja sam bio potresen do srzi kada sam, potpuno uduvan i jako pijan, prvi put cuo uzivo "Rise of Sodom and Gomorrah" od Teriona. znas onaj ritmicni violinski intro? e tada se, publika zapalila crvenom bojom, bas kao i svodovi SKC-a, a Snowy Shaw je izgledao kao Satana licno. to, naravno, nije nista spram tvoje epifanije, kojoj sam svedocio samo preko posrednika, gledajuci koncertni snimak. zavidim ti na odlasku na Big 4 koncert.

Dejv Mastejn :yucky:

прича о либерализацији спц премештена на истоимени топикмолим вас да се сада држите теме
Zamolio bi vas da ne trolujete više topik pričom o Karađorđevićima. Hvala.
ovaj topic je rasadnik raznoraznih sadrazaja ovih dana.pa posle neka neko prica kako gej parada nije bitna !

Edited by DarkAttraktor

ovaj topic je rasadnik raznoraznih sadrazaja ovih dana.pa posle neka neko prica kako gej parada nije bitna !
a sta mislite, ko su bili vise gej, cetnici ili partizani?

Da li su gejevi glasali za kurcice (tadice, dacice,...) ili su ih crtali?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.