October 7, 201213 yr Dobro je da su neutralne zastave na čelu, ne daj bože da ima jedna duga, što gurati prs' u oko narodu.
October 7, 201213 yr Sad ih ima 5-6, ne znam koliko se vide. Ima bar 3 soma ljudi. Loš sam u procenamaSent from my Android using renne's Tapatalk
October 7, 201213 yr Frčica oko jednog Golfa dvojke, lik se zajebo pa dobacivao, izveli ga džandari da se upitaju, masa navijaSent from my Android using renne's Tapatalk
October 7, 201213 yr Služimo narodu. Došao mi ortak iz BG, odosmo na kafu. Ima još naroda na keju, mi se odjavljujemo. Smrt fašizmu!Sent from my Android using renne's Tapatalk
Create an account or sign in to comment