Jump to content
IGNORED

Klip (2012)


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

nepotrebno dug film. ovaj film unutar nekog omnibusa okej, ali ovoliko dugo gledati pricu danasnjih tinejdzera sa oboda grada. too much, cak i da je sve bas tako.

Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    19

  • Mp40

    6

  • Turnbull

    6

  • Mercuzzio

    5

  • 2 weeks later...

Utisak? Puštali su film samo za nas tako da sam se osećao bitan. Kašljao sam kao magarac i izvinjavao se nepostojećim gledaocima. Opušteno se javio na mobilni i razgovarao kao da sam kući. Samo je falilo da počnem da šetam tamo-amo.Posle razmišljam, mogli smo se opušteno kresnuti u sali...O filmu? Ja sam površni konzument svega, pa tako i filma. Ništa posebno, nije mi jasno čemu insistiranje na onim explicitnim scenama, da li to treba da pojača neki utisak? Imao sam par puta erekciju na početku i ništa više. Glavna glmica pljunuta šogorova sestra, znači zabranjeno voće. Žena htela da izađe posle prve scene, jedva sam je ubedio da je to umetnost.

Link to comment
Utisak? Puštali su film samo za nas tako da sam se osećao bitan. Kašljao sam kao magarac i izvinjavao se nepostojećim gledaocima. Opušteno se javio na mobilni i razgovarao kao da sam kući. Samo je falilo da počnem da šetam tamo-amo.Posle razmišljam, mogli smo se opušteno kresnuti u sali...O filmu? Ja sam površni konzument svega, pa tako i filma. Ništa posebno, nije mi jasno čemu insistiranje na onim explicitnim scenama, da li to treba da pojača neki utisak? Imao sam par puta erekciju na početku i ništa više. Glavna glmica pljunuta šogorova sestra, znači zabranjeno voće. Žena htela da izađe posle prve scene, jedva sam je ubedio da je to umetnost.
Iz navedenog, sledi značenje reči "lep osećaj" = ženi se smučilo, ja je ubedio da ostane jer mi se par puta digao... šteta što se nismo kresnuli u sali...Sledeći put kada budem hteo da iskoristim reči "lep osećaj", moraću dobro da razmislim... :lol:
Link to comment
  • 4 weeks later...
Očekivao sam više akcije, neki grupnjak, redaljku...Razočarao sam se u ovu današnju omladinu, maksimalni domet-oral u wcu.
ili rade dupe pa jedu cufte.
Link to comment
Psiholog Aleksandra Janković kaže za Kurir da, iako je cilj filma da se predstavi stvarna slika društva, to može biti kontraproduktivno.- Razumem umetničku slobodu, ali bi bilo mnogo lepše da je oni usmere na neki konstruktivni način. Dovoljno je poražavajuće što mladi ljudi vrlo rano stupaju u seksualne odnose i što na ovakve stvari gledaju radoznalo, a ne s gnušanjem - kaže Aleksandra.
Štampana stvarZaista je poražavajuće što mladi ne gledaju na seks sa gnušanjem.
Link to comment
:lol::lol: :lol:Samo kad se jebu narodnjaci. To joj je bljak :)
meni je i dalje neverovatan onaj montazni detalj da nakon scene onog back-door seksa sledi kvalitetno muljanje neke braon materije cuftasto-valjuskastog oblika po tanjiru. nisam siguran da li je to do nje ili genijalne montaze i kevinsmitovskog pokusaja humora steve filipovica.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...