Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

5 minutes ago, Halvard said:

Afrikanerovo objašnjenje zašto je glasao za Varju sasvim ima smisla. Svakako realnije i iskrenije od da "im se nisu energije poklopile" (minus za Tijanu i od mene tu).

I meni ima smisla, jedino što je moralno upitno "kažnjavati" nekoga unapred samo zato što pretpostavljaš da će (ne)ispuniti očekivanja.

Moramo biti iskreni, Varja ako nije očekivala šta će je snaći u šouu ovog tipa - ili je naivna ili ima beskrajno poverenje u ljude (a ne verujem ni u jedan od ta dva scenarija). Svakako joj želim da se iskaže, a ne zameram previše crvenima što su je glasali, da se ne lažemo - predrasude su svuda oko nas, i mi smo je komentarisali prvog dana kao wtf.

 

Tijana ima minus ko kuću samo jer kopira Anjine debilne frizurice od prošle godine, one lost in nineties mikro kikice and shit.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

I meni ima smisla, jedino što je moralno upitno "kažnjavati" nekoga unapred samo zato što pretpostavljaš da će (ne)ispuniti očekivanja.

 

Jeste, ali stvarno ne znam na osnovu čega drugog glasati nakon samo dva dana, ako se u međuvremenu neko baš nije autovao kao totalni kreten. 

 

Katia mi se zamerila glasanjem za Kristen Bel Martinu :nono:Mislim da ni ova nije to očekivala. 

 

Inače, ovi poligoni su zaista prelagani, a i pored toga niko od takmičara ne deluje nešto dominantno. Možda će ove godine fokus više biti na psihološkim igricama, što i ne bi bilo loše.

Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

Jeste, ali stvarno ne znam na osnovu čega drugog glasati nakon samo dva dana, ako se u međuvremenu neko baš nije autovao kao totalni kreten. 

Nemaš kako nego baš ovako, na osnovu utiska koji može a i ne mora da bude ispravan, svakako niko ne mora da se opravdava. Malo bode oči jer je Varja realno laka meta pa sad mi gledaoci možemo da s moralnih visina komentarišemo kako je nefer - ali veoma je izvesno da bismo slično postupili da smo im u koži.

Nisam uspela da vidim glasanje crvenih ali bilo je ipak šaroliko, nisu listom svi bili za nju. Vratiću posle da pohvatam.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Vesna je počela i glasala za Mitra, prvi posle nje je sledio njen primer, onda je usledila serija glasova za Varju, pa je i Voja dobio par glasova, da bi na kraju Mitar uzvratio Vesni.

Svakako raznovrsnije nego kod plavih.

 

Vesnino objašnjenje da je glasala za Mitra zato što je htela da ih navede da svako glasa za nekog drugog mi uopšte ne pije vodu, ne vidim kako bi mogli to da ukapiraju na licu mesta.

  • +1 1
Link to comment

Vesna je visoka 191cm 😮

Ima kliker, dopada mi se, to sto je glasala za Mitra ima neku pozadinu, garant.

 

Predrasude , vaspitanje, estetski terorizam....sve je prisutno.

Pre nego sto mi je Varja postala simpaticna mislila sam da nam je debela podmetnuta jer je bog crvenih surova kucka, onda mi je smetalo sto nosi brazilke na onoliko dupe i ko zna sta sve jos... al sve to pada u vodu kad se pokaze da ta neka osoba ima mozga i karaktera.

Sad sam u paranoji zbog onog Mitroog 'dobri smo, mozda meni kaze' imam utisak da bi mogao da je iskoristi, bilo mi je sumnjivo i ono kao nehajno pipanje po kolenu kad im je tokom igre nesto objasnjavao.  Ne bih volela da se to desi i valjda nece.

Link to comment
6 minutes ago, Sara said:

Vesna je visoka 191cm 😮

Odbojkašica.

 

Čudi me da su se ona i Mitar okrenuli jedno protiv drugog, nekako su mi zbog godina prirodni saveznici, plus autsajder Varja.

Neka pozadina postoji, premalo smo gledali kamp.

Link to comment

Zanimljive prve dve epizode.

 

Ne vozi me Elita, šteta, ali ovaj drugi eksperiment mi baš leži.

Link to comment

Žaklina  :                                  Izbori su dokazano pokradeni, izveštaj je podnela crta, odhir i još razni, kakav imate komentar ?

Ognjen :                                   Matea, bila si baš neprijatna i prosta, možda bi najbolje bilo da se izviniš ?

žvalavi  :                                   A vaš đilas, šolak i ekipa, šta su oni radili, gde je 619 meleona?

Matea :                                    Vaši muški bednici su izgubili 0:4,  bolje bi bilo da smisliš šta ćeš njima da kažeš .

 

Žaklina :                                    Ali niste mi odgovorili na pitanje !!!

Ognjen :                                   Prezrivo se smeška ka Matei

žvalavi :                                    Vaši stalno kradu i žale se, kukaju, samo im ja smetam, mene da neko napadne ja bih to sve razbucao, nema predaje !!!

Matea:                                     Ja da sam muško i da me žensko napadne pa da tako kmečim, bilo bi me sramota, ja sam carica itd 

 

jbt, ko da ju je žvalavi pravio :lolol:      

  • Haha 3
Link to comment

Bukvalno, psihodelični miks agresije i pasivne agresije, pojačan kompleksom više vrednosti.

Još kako skače da se brani od Megi jer "nju napada, što samo nju napada" i posle pizdi :lolol:

 

Ženski Vučić iz Džibenika

  • +1 1
Link to comment

Za Mihaelu je verovatno bolje ispalo ovako, deluje kao stvarno razumna i nekonfliktna osoba, mislim da bi još teško palo da bude u onom zmijarniku prošle godine. Doduše, tek treba da se vidi kakva će biti ovogodišnja ekipa, ali teško da može gore od onoga.

Link to comment

Mitru nešto "puklo" a ne zna ni da objasni šta ni kako. Da sam zla kao što nisam, pa da kažem da je možda zbog saznanja da će Varja imati tajni imunitet. Ne sećam se je l' beše zabranjeno ubijanje ranjenih konja u prvoj nedelji povrede?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...