Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Nažalost, ne postoji player stats za magistre prometa kao što postoji za hokejaše.

 

 

@Sara to se Bojan nada, kako bi mu lakše pružio felacio.

Edited by Valkyrie
  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, Valkyrie said:

daj bar da tračamo jučerašnji “Sve što niste želeli da znate o seksu, a niste hteli ni da pitate Anđelu Ćaćić” show.

 

Što je najbolje, taman sam uhvatio sebe u razmišljanju kako mi postaje gotivna (!), a onda se tako prospe :D Najbolje je bilo kad je rekla da joj više nedostaje dečko s kojim je čitava dva meseca nego rođena majka. :D

 

Ne vredi, međed je međed.

 

Tonka je def bila u fazonu "ne bih se štela mešati" i "too much information", iako se trudila da diplomatski odreaguje. 

Link to comment

Pa ovako, Anđu svrbi. :D U životu joj nije prošlo duže da nije imala sex. Nije joj jasno kako se ovi koji su slobodni nisu zaskočili međusobno još uvek. Ona ne može jer ima dečka vani (čitava dva meseca!) kog voli najviše na svijetu. Ali da je slobodna, već bi je neko fasovao, što je već citirala Valk. Leo ne jer ga gleda kao buraza, ali Marko i Luka bi mogli, iako joj Luka više nije onako privlačan kao na početku. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Halvard said:

da joj više nedostaje dečko s kojim je čitava dva meseca nego rođena majka. :D

Totalna budala, kad je počla da priča o krizi, ja reko to neka veza ozbiljna, žive zajedno, navikli se da su non-stop zajedno.

- koliko dugo ste..?
- pa ima 2-3 mjeseca.
 

prsotina. Hvala bogu, doduše, na dečku, pošto da nije njega ona bi “radila show” i naskakivala na momke a ja Zadrugu stvarno ne mogu da gledam.

Link to comment
15 minutes ago, dùda said:

Čekajte, ja to sa Anđelinom sexy ispovedi nisam videla, nekako mi promaklo.

Ko će da mi prepriča :D ?

Ako si gledala Cro verziju, ne bi me čudilo da su cenzurisali, da joj se mater ne prekapi a i Gospa bi joj imala svašta za reć.

  • Haha 3
Link to comment

retka budala, ta Andja

Imam utisak da ona iz nekog razloga misli da je kul da se tako predstavi, kao strogo vaspitana deca kad se domognu studenjaka.

Da je zaista toliko otvorena koliko želi da mi verujemo, čisto sumnjam da bi je nešto sprečilo da se zabavi na otoku.

 

Link to comment

Aaaaaa, pa vi ne razumete. Ne rade hormoni isto kod svih :fantom:.

 

Ima jedna porodica ovde kod muža na selu (mislim, nekad bila, sad nema niko) u kojoj je omladina sva bila vilena.

Devojke se poudale sve sa 15, 16, roditelji jedva čekali da potpišu saglasnost, kaže, da se nisu udale, to ni Neretva ne bi razladila :D.

A sin došao jedan dan sav zajapuren i zapretio svojima "ženite me ili ću vas sve poparati" :lolol:

Link to comment

Sari smeta što se niko nije dovatio, ali ona je romantična duša. 

Meni smeta da slušam o svrabu intimne regije, jbg, gadljiva sam malo. 

Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Juče

:ohmy: 

To je kod mene neka vrsta biasa :D.

A i nervira me Luka svojim smatranjima o ostalima. 

 

@Sara, za Davida nekako mislim da nije pustio, ali za Denisa biih se kladila da jeste 

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...