Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

I naravno, konačno je "Vrt"Pa na kurac vas nabijem, mogli ste jos očiglednije da stavite (nepismenost na stranu).Imao sam i ovu glupost... Kolona je ČORBA, a konacno nije BORA vec BORA ČORBAA nisu mi priznali ni ČANTAVIR na slovima <_<

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

igram 5-6 dana, imam rejting oko 800-900 ali dzaba kad cu da odustanem. nema smisla nikakvog. dzaba mi i 60 razlike na brojevima, kzz i spojnicama kad me slova i "asocijacije" unistavaju. neki dan sam imao na asocijacijama da je konacno resenje bilo ponudjeno kao asocijacija u koloni!btw kako se uopste stize do tih kup takmicenja?

Link to comment

Igram sa nekog levok akaunta. Rejting mi oko 1000 (+- 10), a protivnik mi neka riba oko 2000.U poslednjim asocijacijama imamo NOVI SAD / MEDALJA / PISTOLJ, ja vodim desetak razlike i konacno je (nakon ATLANTA vec ocigledno).....

post-190-13350138228288.jpgPa jebem vam mamu, kakav pistolj??? PUSKA!

Link to comment
Igram sa nekog levok akaunta. Rejting mi oko 1000 (+- 10), a protivnik mi neka riba oko 2000.U poslednjim asocijacijama imamo NOVI SAD / MEDALJA / PISTOLJ, ja vodim desetak razlike i konacno je (nakon ATLANTA vec ocigledno).....

post-190-13350138228288.jpgPa jebem vam mamu, kakav pistolj??? PUSKA!

imao sam tu asocijaciju jednom, ali sam je pogodio posle NOVI SAD, KOKA-KOLA i BRONZANA, pa nisam ni primetio pistolj.a kakve veze ima OBRAZOVANJE sa SAMURAJ kao konacno?! Edited by Ros
Link to comment
pih. pa samuraji su akademski obrazovani gradjani, kako to ne znas? :lol:
pa kad bolje razmislim... tacno je tako. :)na primer, tom kruz. mogli su staviti i pentakostalci kao resenje kolone :D
Link to comment

Danas me je neka riba dobila na dve asocijacije iako sam imao 40ak bodova prednosti. Izmedju ostalog A1 Pad A2 Stari Rim i riba pogadja iz prve Kolonu A Propast i odmah zatim i konacno Mast

Link to comment
btw kako se uopste stize do tih kup takmicenja?
Preko veze :P Ovaj kup Srbije koji se trenutno igra je organizovao QM, trenutno se igraju mecevi 1/8 finala. Kada se to zavrsi, ako se ne varam, u planu je neki turnir u drugoj polovini maja. Sto se tice asocijacija, meni je apsolutni pobednik kad mi je protivnik otvorio prvo polje - NOVGOROD i odmah pogodio konacno BAJAGA I INSTRUKTORI :Hail::isuse: Danas gubim partiju sa 2 poena razlike, u poslednjoj asocijaciji na isti nacin, protivnik otvara KARDIF i odmah konacno PRINC, al ajde, tu bar i ima logike.
Link to comment

Prva i zadnja igra stvarno moraju da se ozbiljno poprave. Danas sam igrao sa drugog profila i uocim pred sam kraj isteka vremena rec Cigankino i pritisnem enter bez gledanja. Kompjuter ne prizna rec a najduza rec koju je nasao je Cigankinog angry.gif

Link to comment
Prva i zadnja igra stvarno moraju da se ozbiljno poprave. Danas sam igrao sa drugog profila i uocim pred sam kraj isteka vremena rec Cigankino i pritisnem enter bez gledanja. Kompjuter ne prizna rec a najduza rec koju je nasao je Cigankinog angry.gif
Imao sam i ja identicnu situaciju
Link to comment

Slova su užas. Ne znam da li postoji način da se to drastično promeni na bolje, ali ovo sada nikako ne valja. Juče mi nije priznalo TANKIRATI, a relativno skoro USKAKIVANJA.I nerviraju me znakovi. Totalno mi je idiotski da se meni padne kombinacija sa sva 4 različita znaka, a protivnika ukenja, na primer, karo-karo-tref-karo kombinacija. Jeste da je samo sreća u pitanju, ali užasno me iznervira kada ostavim protivniku laganih i nezasluženih 10 poena. Nego ajde, to i ne može bolje.I po treći put imao Čot>Fruška Gora>Srem na asocijacijama. Od toga dva puta dok sam igrao protiv lepše polovine :lol:

Link to comment
Nesvršeni oblik glagola NAKRENUTI (pomaknuti nešto da stoji pod uglom, iskrenuti).
danas sam bas citao ovo objasnjenje i probao ga malopre (vec jedno sedmi put mi ulece 'anketiranje' cuveno). dakle, glagolske imenice ne priznaje

post-61-13350602777197.jpg

Link to comment

Evo malocas riba protiv mene izvlaci rec Ljudeskara i dobija bodove. Doduse nije joj pomoglo jer je odustala posle prvih parova ali ipak...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...