Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

to u mojsinju je suludo

drugar mi zivi tu na tom pravcu gde je vecina saobracajki, bukvalno ne prodje duze od dva-tri meseca da se ne desi neko ozbiljno sranje, jako cesto sa smrtnim ishodima

  • +1 1
Link to comment

par puta sam ovde pisao pa ću još jednom.ovaj autoput "miloš veliki" nije doneo nikakvo rasterećenje na magistralnom putu. putnička vozila i đene-đene, idu autoputem ali ovi sa tri i više osovina iako su u tranzitu piče deonicom kojom često vozim (orlovača - ljig). nije to da imaju nekog posla u lokalu, tablice su iz vojvodine, crne gore, pomoravlja, sandžaka. štede na putarini i ovde naprave konvoj pa čovek jednostavno poludi u nekom momentu, krene u preticanje i napravi sranje.

 

zar je problem da se ozakoni da sve preko 5 tona i dve osovine mora na autoput?

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mini Cooper sa 4 mladića u Trentu, ostali živi ali u teškom stanju jer su bili izvučeni na vreme. Automobil se zapalio i izgoreo.

  • Tužno 2
Link to comment
  • 2 months later...

Pretpostavljam jer je krivina dovoljno pregledna, zajeb je ovde što kamion zaklanja dobar deo vidika i što je ovaj imbecil krenuo u preticanje na slepo. Nebitno kakva je linija dole, ako ne vidiš suprotan smer dobro ne pretičeš.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, б1lme3 said:

meni deluje i da brzina nije prilagodjena

i to mozda najpre od samog vozaca motora

 

mislim da je motorista vozio najviše 80kmh, jer u momentu kada prikoči i uspori, brzina je 55-56kmh, takav mi je neki utisak

 

plus sumnjam da bi kačio video da je on divljao

 

Edited by copkillah
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Pretpostavljam jer je krivina dovoljno pregledna, zajeb je ovde što kamion zaklanja dobar deo vidika i što je ovaj imbecil krenuo u preticanje na slepo. Nebitno kakva je linija dole, ako ne vidiš suprotan smer dobro ne pretičeš.

Plus pretice kolonu. Ali meni se cini da iz tog pravca iz kog lik pretice ne mozes da imas dobar pregled u ovoj krivini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...