Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

film odlican samo mi nije jasno sto zvace onu cackalicu konstantno i sto se kurci kada vozi auto? jest da je glavni lik malo papak sofer ali ostali su sasvim ok.

Edited by Krampa
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
drive-drive3_rgb.jpg :wub:
Najlepši profil ikad, savršenstvo linija lica, strašno koliko joj čuči ona frizurica. Inače, ko će da čita sve, jbg.Odličan film.Soundtrack je neopisivo fenomenalan, da nije takav, film bi bio slabiji barem 30%, ili pre dosadniji? Radnja je tipična za polu tvist trilere, tj nije izmišljena topla voda, ali film je dokaz da pravo ime na režiserskoj stolici može od proseka da napravi nešto sjajno. Neko reče da je film omaž 80im, odmah se setih slova sa uvoda, roze sa nekim pisanim old school fontom, film kupuje odmah na početku nepretencioznošću čega je malo u ovo doba kinematografije - praćenom fenomenalnom uvodnom pesmom.Može se tu što-šta secirati i navesti pozitivno, ali kasno je. Npr, scena kada Berni ubija Šenona, ne čin - već priča posle. Na mene jak ostavilo utisak.
Link to comment

I ja sam ga gledao nedavno i odličan je film, tu nema mnogo priče. Prosto prija dok gledaš, a soundtrack je sjajan, u stvari sigurno mi je na opšti utisak donekle uticalo i to što sam odavno zavoleo muziku iz filma, pa mi se sve lepo uklopilo.I ta pominjana estetika '80-ih (počevši od same uvodne špice) je nešto što mi je leglo.

Link to comment
O čemu se radi u filmu Drive? Valja li šta?
nije los, vise je ko neka opera ili strip.lik neki ima cekic i cackalicu. Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...