Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Navodno ce promene biti ipak minimalne ili nikakve, sto je ipak ocekivano. Seattle ide na neku promenu logoa i boja, ali o tom potom, ostali vise/manje isto. Denver je prijavio promenu home dresa na narandjasti ove sezone umesto tamno plavog. Nadam se da ce se sa promenom na Nike pojaviti i neka oprema i kod nas, bar majice ili sorcevi. Reebok je kriminalno odradio to (u principu je kriminalan kod nas am general). Pre par godina pojavili su se dresovi i kacketi ali je to trajalo par meseci. Sad mislim apsolutno nema gde da se uzme Rbk original gear kod nas.
Neka nagadjanja koja su se pojavila su mi bila hororicna, nadam se da nisu istinita.A Rbk je ovde imao neke restlove ja kad sam na terazijama pitao oni me gledali belo...
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam se da ce se sa promenom na Nike pojaviti i neka oprema i kod nas, bar majice ili sorcevi. Reebok je kriminalno odradio to (u principu je kriminalan kod nas am general). Pre par godina pojavili su se dresovi i kacketi ali je to trajalo par meseci. Sad mislim apsolutno nema gde da se uzme Rbk original gear kod nas.
uvek mozesh da narucish preko neta, ne samo da kupish shta zelish, nego pritom ne dozvolish lokalnim radnjama da te opljachkaju.
Link to comment
ne bih da branim tewbow.a ali uporedi njegov ucinak sa freemanovim ucinkom. u kog si se kleo i jos se kunes.pa se javi. s osmehom na licu (ako mozes).
evo javljam se. s osmehom. :)Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebow :lol: :lol: :lol:
Link to comment
evo javljam se. s osmehom. :)Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebow :lol: :lol: :lol:
pretpostavljam da si srecan zbog petog pika na draftu 2012 koji je tampi omogucio freeman, za razliku od bronkosa koje tebow ujeba da budu tek 25ti :( Edited by Zverilla
Link to comment

Joe Flacco na opakoj drozi:Joe Flacco: 'I think I'm the best' QB

"I assume everybody thinks they're a top-five quarterback," Flacco said when asked where he thinks he ranks among NFL quarterbacks. "I mean, I think I'm the best. I don't think I'm top five, I think I'm the best. I don't think I'd be very successful at my job if I didn't feel that way. I mean, c'mon? That's not really too tough of a question.
Link to comment
pretpostavljam da si srecan zbog petog pika na draftu 2012 koji je tampi omogucio freeman, za razliku od bronkosa koje tebow ujeba da budu tek 25ti :(
svakako, za taj pick Broncosa i za pik Tampe su zasluzni samo i iskljucivo Tebow i Freeman. ono, jesi ti bese DJets fan? ako nisi, licis!Teeeeeeeeeeeeeeebow :rolf: :rolf: :rolf:
Link to comment

Deluje mi da zna o cemu prica, pa bih rekao da jeste.S druge strane, mozda i gresim i ta povezanost ne postoji. Ti nemas blage veze o cemu pricas, pa to ne stoji za sve navijace Tampe.

Edited by Venom
Link to comment
svakako, za taj pick Broncosa i za pik Tampe su zasluzni samo i iskljucivo Tebow i Freeman. ono, jesi ti bese DJets fan? ako nisi, licis!
ja sam laik za NFL, ali zato ucim od onih sto znaju. u to ime, da citiram jednog znalca
Freeman imao sastanak sa Olsonom da rasprave o desavanjima van sezone i ko je sta od igraca radio(decko je stvarno preuzeo potpunu kontrolu nad timom )
iz cega nedvosmisleno sledi da je freeman taj koji je odgovoran za zvezdani uspeh tampe u prosloj sezoni.

a ima i ovo, od istog autora

Freeman MVP, Tampa uzima, slobodno ne moraju igrati sezonu

Link to comment

Još 16 dana do drafta.Ne znam jeste li upratili, ali meni je trenutno hit ovogodišnjeg drafta Džanoris Dženkins, CB, koji je poznat po svojim egzibicijama van terena, do sada ima četvoro djece sa tri različite žene. Ipak, postoji mogućnost da će neko da se kocka sa njim i njegovim ponašanjem van terena (ima tu i napada, tuča i prijava zbog gudre) čak i u prvoj rundi.

Link to comment
Još 16 dana do drafta.Ne znam jeste li upratili, ali meni je trenutno hit ovogodišnjeg drafta Džanoris Dženkins, CB, koji je poznat po svojim egzibicijama van terena, do sada ima četvoro djece sa tri različite žene. Ipak, postoji mogućnost da će neko da se kocka sa njim i njegovim ponašanjem van terena (ima tu i napada, tuča i prijava zbog gudre) čak i u prvoj rundi.
Ih pa postoje Bengalsi za takve uvek, ima ih jos...
Link to comment
A look at the Patriots' 2012 schedule: Sunday, Sept. 9 -- at Titans (1 p.m.) Sunday, Sept. 16 -- vs. Cardinals (1 p.m.) Sunday, Sept. 23 -- at Ravens (8:20 p.m.) Sunday Sept. 30 -- at Bills (1 p.m.) Sunday, Oct. 7 -- vs. Broncos (4:15 p.m.) Sunday Oct. 14 -- at Seahawks (4:05 p.m.) Sunday Oct. 21 -- vs. Jets (4:15 p.m.) Sunday, Oct. 28 -- at Rams (1 p.m., in London) Sunday, Nov. 4 -- OPEN Sunday, Nov. 11 -- vs. Bills (1 p.m.) Sunday, Nov. 18 -- vs. Colts (1 p.m.) Thursday, Nov. 22 -- at Jets (8:20 p.m.) -- Thanksgiving Sunday, Dec. 2 -- at Dolphins (1 p.m.) Monday, Dec. 10 -- vs. Texans (8:30 p.m.) Sunday, Dec. 16 -- vs. 49ers (8:20 p.m.) Sunday, Dec. 23 -- at Jaguars (1 p.m.) Sunday, Dec. 30 -- vs. Dolphins (1 p.m.)
14-2 minimalno.(pogotovo uz rachunicu da tebow startuje za jetse do thanksgivinga :D) Edited by Teixeira
Link to comment

Raspored Giantsa je nenormalan. Van divizije u NFC igraju sa: Karolinom, Grin Gejem, 49ersima, Saintsima . Jedini šoderaši su ovi frikovi nesretnici sa QB-om težim od Sabatije...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...