Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Vikinzi trejdovali #3, doduše samo Brownsima za #4 i još nešto. Brownsi kupe Trent Richardsona sa ovim pikom. Nije mi jasno zašto su morali da trejduju, ali ok...

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

prvo trade down, ali mogli su jos posto mi se cini da je Barron bio reach na no7... onda trade up da se uzme Martin, posto je bilo naznaka da Giantsi hoce da ga pokupe. uzeli smo svakako igrace koji nam trebaju ko suvi lebac, a sada koliko su kvalitetni, to ce se videti :)

Link to comment
prvo trade down, ali mogli su jos posto mi se cini da je Barron bio reach na no7... onda trade up da se uzme Martin, posto je bilo naznaka da Giantsi hoce da ga pokupe. uzeli smo svakako igrace koji nam trebaju ko suvi lebac, a sada koliko su kvalitetni, to ce se videti :)
Ok, vidi se pravac kojim Skijano želi da ide, a to su fizički frikovi od igrača, koji tuku i ne prezaju da prime udarac. Malo je bio reach za sejftija na #7, ali ako su stvarno želeli tog igrača, onda ništa nije reach.
Link to comment

Dakle da napisem i ovde:Osnovano se sumnja da je neko oteo dusu TT-a i uselio se u njegovo telo u Draft Room-u.Ovoliko trejdovanje pikova ne lici ni priblizno na njega...BTW, Me Happy...

Link to comment

Me too :) Round 1, Pick 10 (10) Stephon Gilmore CB 6'0" 190 South CarolinaRound 2, Pick 9 (41) Cordy Glenn T 6'5" 345 GeorgiaRound 3, Pick 6 (69) T.J. Graham WR 5'11" 188 N.C. StateRound 4, Pick 10 (105) Nigel Bradham OLB 6'2" 241 Florida St.Round 4, Pick 29 (124) Ron Brooks CB 5'10" 190 LSURound 5, Pick 9 (144) Zebrie Sanders T 6'5" 320 Florida St.Round 5, Pick 12 (147) Tank Carder ILB 6'2" 236 TCURound 6, Pick 8 (178) Mark Asper G 6'6" 319 OregonRound 7, Pick 44 (251) John Potter K Western Michigan

Link to comment

jebote...

TMZ reports that former Patriots and Chargers LB Junior Seau was found dead Wednesday in his Oceanside (CA) home.TMZ's report cites multiple law enforcement sources. Police are currently investigating the 43-year-old's death, but initial rumors are that it may have been a suicide.
usput:
NFL suspended Saints MLB Jonathan Vilma for the entire season for his role in the bounty scandal.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...