Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

skip bayless neverue...panthersi potpisali mikea tolberta, shta ce im josh jedan RB. mogao bi deangelo u new england :)
Sto?Gadljiv si na Sjuarta? :D
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanimljivo da se sad javlja priča da je PM odaavno rekao majamiju da nisu u igri....Šta li je njima u glavi?Možda su onda čekali TT-a?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Zanimljivo da se sad javlja priča da je PM odaavno rekao majamiju da nisu u igri....Šta li je njima u glavi?Možda su onda čekali TT-a?
Ja otpratio malo Dolphinse. Opšti je odijum prema Irelandu i Rossu zbog mrtvog FA perioda.Jedini mogući upside je da se dovede TT (ako je to upside :P ) jer ga Ross voli, iz marketinških razloga. Kad je Denver gostovao u Miamiju prošle sezone i TT odradio čudo u zadnja 2 minuta, Ross mu je unapred priredio "homecoming" kao QB-a Gatorsa iz šampionske sezone :isuse: .Mada, najsvežije je:
@SI_PeterKingPeter King Hearing Alex Smith is very serious about Miami--if they're serious about him.
Treća opcija je draft - Tanehill ili Weeden.Mada, ne znam koliko su oni bolji od Moora, računajući i cenu.
Link to comment
Nasa decaSasvim mi je OK sto nisu prerplatili Flynna i Smitha. Nece da rizikuju sa Manningom? OK i to. Moore je bio solidan lane, neka ga, dok ne uspeju konacno da draftuju nekog koji valja. Zato mi nikako nisu jasni sa teranjem Marshalla i Bella. Otkud im problemi sa cap space-om? Pa jebote, nije da imaju roster pun kvalitetnih igraca pa ne znaju koga ce pre da zadrze.
Link to comment

Ja i rekoh da je Moore bio sasvim OK, da za iste pare boljeg ne mogu naći. MIA ima valjda 8. pick - hoće li dočekati Tanehilla, ili juri Weedena?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...