Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pokušao da se opere, šatro sjebao na nekom trčanju, testovima. Sve upitnija LB linija Rejvensa. RL godinu dana stariji, Džonson otišao kao FA, a u rezervi imaju Krugera i rukija Apšoa, neko će morati da iskoči. Uvijek mi je žao kad se neko povrijedi, ali em je glupo, em pola lige može da odahne što neće morati da gleda Uruk Haija prekoputa. Pogotovo QB-ovi. I moja ekipa. Ipak, više bih volio da je ostao Sags a da ne moramo gledati Polarda.

Link to comment
Ipak, više bih volio da je ostao Sags a da ne moramo gledati Polarda.
veruj mi da ovo poslednje misli svaki navijach new englanda...
Link to comment

Sad na ESPN America klip o Tuck Rule Game, gde sudija priznaje da je pogrešio nakon review-a, ali su posle našli pravilo koje ga pokriva. :fantom: Nisam znao da je sudija priznao da je pogrešio.

Link to comment

Pa to je glavni argument uvek bio :D. Tj. tuck rule je nazovi ok, ali on to nije tako obrazlozio - rekao je nesto sto nije uopste bilo tacno.

Link to comment
  • 4 weeks later...

naravno, u nadi da hernandez isto ostaje dugorochno - ako je moralo da se bira izmedju njih dvojice, izbor je jasan.btw,

LaDainian Tomlinson will sign a one-day contract with the Chargers so he can retire as a member of the organization.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...