Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Cim su toliko jeftinije odmah znas da nesto ne stima, recimo brojevi, ili su u jednom  broju ili max do br.40

Edited by Jumanji
Link to comment

toga ima fals koliko hoces, mada ni za original timberlanke nisam siguran da su kao nekada. ja sam moje kupio 93-94., bas crne kakve ti hoces, i sto rece kums suve noge.

te crne cizme su jos zive, u medjuvremenu sam kupio par timberlanki za hiking i sjebao ih za par godina.

nema vise takvog kvaliteta koji odgovara kinti.

Link to comment

Jedino sto si TBL za hiking platio 100 usd, ili manje. I utukao u njih ko-zna-koliko kilometara, po svakakvom terenu.

 

Koliko godina bi hteo da ti traju cipele za hiking? "Par godina" nije dovoljno?

Edited by Djuro
Link to comment

bilo u iglo športu

 

e

video i ja tu alpininu. mora da je opaka gilja da stane na crtu mohitu, nekako sam više rad da verujem da im cena određuje i kvalitet

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@Djuro od tih hajking brendova kakva je scarpa?

 


 

ja sam uzeo neke njihove šunjalice

vrhunska obuća

 

Scarpa je ozbiljan brand, odlican Ali to je full performance, TBL je uglavnom fashion.

Scarpa ima neki lifetime guarantee u USA - popravljaju besplatno ili salju nove. Toliko su uvereni u svoj kvalitet.

 

(Alpina nije u tom rangu)

  • Hvala 1
Link to comment
22 hours ago, Milošica said:

https://www.officeshoes.rs/cipele-timberland-duboke-cipele-6-in-premium-boot/38800

 

Zna li neko gde i kako nabaviti ovakve za manji novac?

 

 

Naleteh u februaru/martu u Fashion&Friends outletu u Indjiji na solidan izbor Timberland čizama, bilo je čak i brojeva, bile na nekom ludom popustu tipa 50%. Najbolje je gadjati na kraju sezone jbg, mada nije neka mudrost. 

 

Ova cena je ludilo, nešto ne mogu da se setim da li su toliko i u samoj Timberland radnji, ali ako ti nešto znači čuh od lepše polovine da je u petak shopping night u TC Rajićeva i u centru, tako da možeš prošetati - F&F i njihova radnja Timberland u Rajićevoj će sigurno davati 20%, a imaš i Office na početku Kneza, verujem da će biti i kod njih neki popust pa vidi, bar nešto da uštediš.  

Link to comment

Ne znam kako je u Beogradu, ali Timberland ima u ponudi i HTZ opremu, sa sve obucom, koja je poprilicno - i do duplo, ako ne i vise - jevtinija od njihovog modnogtm programa, a provereno istog kvaliteta...

Ne znam kako je u Srbiji sa OnLine kupovinom ali mozda vredi pogledati pod Timberland Work/Pro, tako nekako...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...