Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Tih Why Not ima kod nas ja mislim, bacite pogled na Dunkshop.

 

Mene su PG3 baš oduševile, prezadovoljan sam njima i razmišljam da uzmem još 2-3 para na Stockx-u, ako nalete za sitne pare.

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Tih Why Not ima kod nas ja mislim, bacite pogled na Dunkshop.

 

Mene su PG3 baš oduševile, prezadovoljan sam njima i razmišljam da uzmem još 2-3 para na Stockx-u, ako nalete za sitne pare.

Fino deluju, probacu ih cim se ukaze prilika. Mislim da sam se zajebao oko kupovine, da sam trebao neki plitki model uzeti.

E kako taj Stockx funkcionise? Nema prevara? :lol:

Oce biti neki forumaski basket? :)

Link to comment

Moje PG3 su mid, dakle ni duboke, ni plitke i mislim da je to najbolje sad.

 

StockX funkcioniše tako što izabereš patike koje hoćeš da naručiš, prodavac ih pošalje ljudima iz StockX koji provere da li su nove, savršeno očuvane, bez oštećenja itd, pa ih oni proslede tebi. Njihova usluga košta 25 dolara, tako da cena patika na kraju bude istaknuta cena + 25 dolara + poštarina, a na to u Srbiji treba dodati i carinu i PDV, ako ukupan iznos premaši određene granice. Može da bude mnogo, ali i dalje je dobro da se uzmu neki stariji modeli kojih više nema po radnjama i koji i tako ispadnu jeftiniji od ovogodišnjih patika koje koštaju 15k+.

Edited by napadaj
Link to comment

mrzim shopping al kad treba sestricini da kupim nesto, majko mila....i najsladje mi sto najvise voli da nosaka moje stvari :) :wub:

 

al koliko brzo raste, uskoro ce u moje stvari da udje...tetkino zlato pametno

Link to comment
  • 2 weeks later...
Just now, ultra plasticni said:

Vrati u izlog tu drugu na metar dana da uhvati malo septembarskog sunca i da samim tim dobije zeljeni ten

predlozicu joj da to uradi. ja ionako ne nosim starke otkad se ne proizvode u sjedinjenim americkim drzavama. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...