Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

RIP Avia sandale :(

%253E%23%250A&key=1342ea6fe6b3f48ed61862ebc0d2b51af240ef05ce989daf8421b1103046f840

Družili smo se cca 20 godina. Nisu bile jako udobne al su bile zgodne za letnje zajebancije. Sad kad im se đon potpuno raspao moram naći nešto slično...

A Aviu znam samo po košarkaškim patikama 80ih godina
I mean se raspale Batine sandale, isto đon, gore su ko nove, tražim po gradu i ponuda kožnih sandala je nikakva.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment

Živeo KP, uzeo za basket tike, ganc nove, moj broj, jedino što bih uzeo drugu boju da sam birao, ali i ova mi je ok, neobična, mislim da bukvalno nemam ništa od zelenih stvari.

Cena - bednih 4000, patika udobna, laka, prezadovoljan :hail:

 

Nike-Mens-Hightop-Sneakers-689567-303-Ai

Link to comment
kod nas nema nista
bukvalno dva meseca ne mozes kupiti obicne stan smith sa zelenim logom moj broj (mzda najcesci)
na kraju cu naruciti spolja, bar cu da biram, ova varijanta mi je srcu najbliza
 
s-l1600.png&key=070397c47575bad4b335122a896ab33296dd92a8addf603294e7b0a6155f73f1
 
 
ima kod nas na capsulle slicna burgundy kombinacija ali mi se na svidja ta koza i to sto je prednji logo beo, skroz je teziste pozadi, smeta bas
 
AQ0887_01.jpg&key=dab5eeb3c0bbcea0d33f1f838d36d189a3214e40fd31e2468f3f0368a6c354ea

Čekiraj na buzz sneakers sajtu, danas sam u njihovom butiću video dosta Stan Smith modela
Link to comment
1 hour ago, maheem said:


Čekiraj na buzz sneakers sajtu, danas sam u njihovom butiću video dosta Stan Smith modela

thnx but nema

to samo u srbiji, stvarno, da mesecima u celoj zemlji nema belih koznih patika (aka stan smith) najcesceg zenskog broja

vrv ih nece ni biti, bile su 'u modi' protekle 3-4 godina i sad su opet nezanimljive za srpske radnje

 

 

Link to comment

da. štam briga, nosiću ove iz 2006. dok se skroz ne raspadnu.

nekako mi se sve patike smučile, nose mi se samo čisto bele kožne (aka stan smith), a i 100godišnja 'belog na belom' je :wicked:

Link to comment
On 31.8.2018. at 9:52, darling said:

kenjo vest bacio fazon, mada on verovatno misli da nam je pokazao, a ne da je smesno.

 

4F8B9ABB00000578-6116765-image-a-52_1535

 

 

:D dok se fotka misli 'evo vam ga ppp 3rd world luzeri'

 

kod mene drama, otisla na capsulle da uzmem ipak

 

Spoiler

AQ0887_01.jpg

 

jer one lepse burgundy verzije mog broja nema vise ni van srbije, i situacija se promenila, otisao moj broj za ovih par dana :dry:

 

u medjuvremenu naisla na ove bakarne s boost djonom koje su mi iz nekog razloga super

 

Spoiler

Stans01.jpg

 

i ulozila pola sata izguglala jednu (valjda jedinu)  www radnju u kojoj ima da se naruce i to na snizenju, 65funti s postarinom su, i na chekoutu vidim da mi je kartica istekla 8. 2018. i sad cu da cekam da stigne nova 

 

moram obuzdati ovu kompulsivnu kupovinu, a bolje i to nego da se vitlam s kaubojem na savremenoj umentosti

 

 

 

Link to comment

usput, videh na capsulle da je adidas izbacio neke superstar patika-cipele za predstojecu sezonu jesen zima, nikad nisam volela tu ortopedsu obucu sa debelim djonovima, previse su glomazne i cak militari, ne bih nikad nosila

 

Spoiler

superstarluxeboots.jpg

 

Link to comment

nosila bih ove adidas bakandže. dobre su.

 

IL, simpa su bakarne, nisam takve viđala uživo.

nadam se da ne proizvode efekat plastificirane noge. želim da što pre kupiš, pa da javiš utiske po pitanju udobnosti.

Link to comment
27 minutes ago, Frau Gabrijela said:

nosila bih ove adidas bakandže. dobre su.

 

IL, simpa su bakarne, nisam takve viđala uživo.

nadam se da ne proizvode efekat plastificirane noge. želim da što pre kupiš, pa da javiš utiske po pitanju udobnosti.

Budem!

Al dobro si me podsetila, pogledacu reviews.

Ove adidas duboke su 21k, kapiram sto se mnogima svidjaju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...