Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

baš se sećam, ukus mojih roditelja za dečje cipele i uopšte detinji stil bio je takav da su me tokom tih mladih godina u kolektivima smatrali za degena a tako sam najčešće i izgledala. a to ima posledice za ceo život. 

Link to comment
52 minutes ago, ToniAdams said:

ja furo ortopecke, al fakat sam imo ravan taban 

ma uredu su ortopetske cipele, to je zdravo i korisno. al ženski okvir, jelenja glava, zvoncare, šerpa, vunene kakiboja suknjapantalone... to su zločini nad budućim čovekom.

Link to comment

ok, united nude je čedo arhitekte rema koolhaasa (rođak onog rema koolhaasa) i nekog od clarks familije i od početka su prepoznatljivi po kombinovanju industrijskog dizajna/arhitektonskih elemenata i obućarstva, što je uglavnom rezultovalo kretenskim i nepraktičnim modelima koji, s druge strane, jesu inovativni po mnogo čemu. izgleda da je postalo ekstremno kada su otkrili 3D print tehnologiju i počeli da sarađuju sa dizajnerkom iris van herpen. osim toga, koolhaas je izgleda nešto kao elon musk modne industrije, čim ga ostavi devojka on se baci na stvaranje još luđih cipela. kaže da mu je tržište tih modela svedeno na trandže i japance

ovaj model je bio dosta popularan među selebritijima, čudi me stvarno da ih didi nije skontala

264-774-thickbox.jpg
 

Spoiler

 

398691_10150499414244174_93738484173_856


image.jpg

 

4c4e1a677a325198f7d9a1c901790e01.jpg


Biopiracy-boot-by-_Iris-van-_Herpen-_X-_


c30fbfd399581f7eaff6dcd36ae5005f.jpg


iris-van-herpen-modzik.jpg

dezeen_Fang-by-Iris-van-Herpen-and-Unite


Iris-van-_Herpen-_X-_United-_Nude.-_Beyo
 

 

gledala sam juče aktuelnu ovozemaljsku kolekciju i moram da priznam da bih neke vrlo rado posedovala

 

Edited by beyoncé
Link to comment
10 minutes ago, beyoncé said:

ok, united nude je čedo arhitekte rema koolhaasa (rođak onog rema koolhaasa) i nekog od clarks familije i od početka su prepoznatljivi po kombinovanju industrijskog dizajna/arhitektonskih elemenata i obućarstva, što je uglavnom rezultovalo kretenskim i nepraktičnim modelima koji, s druge strane, jesu inovativni po mnogo čemu. izgleda da je postalo ekstremno kada su otkrili 3D print tehnologiju i počeli da sarađuju sa dizajnerkom iris van herpen. osim toga, koolhaas je izgleda nešto kao elon musk modne industrije, čim ga ostavi devojka on se baci na stvaranje još luđih cipela. kaže da mu je tržište tih modela svedeno na trandže i japance

ovaj model je bio dosta popularan među selebritijima, čudi me stvarno da ih didi nije skontala

264-774-thickbox.jpg
 

  Hide contents

 

398691_10150499414244174_93738484173_856


image.jpg

 

4c4e1a677a325198f7d9a1c901790e01.jpg


Biopiracy-boot-by-_Iris-van-_Herpen-_X-_


c30fbfd399581f7eaff6dcd36ae5005f.jpg


iris-van-herpen-modzik.jpg

dezeen_Fang-by-Iris-van-Herpen-and-Unite


Iris-van-_Herpen-_X-_United-_Nude.-_Beyo
 

 

gledala sam juče aktuelnu ovozemaljsku kolekciju i moram da priznam da bih neke vrlo rado posedovala

 

jesu udobne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...