Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Lozana još gora od Pariza sa hotelima. Kurton od sobe. Jedino je balkon božanstven.

 

Hvala, Nezvanova!! Ali ja nisam na to uticala, pa eto, malo mi neprijatno. :-) 

Link to comment

Ja sam u tri i u Milanu sam mogla za ove pare da spavam pored Duoma u svilenom damastu. 

 

Ali zato conference venue. Škola se zove Ecole Hoteliere de Lausanne. Lepše nego u mojoj školi u FR milion puta! Nisam bila na ugodnijem mestu u životu. 

Link to comment

super ti stoje i imas bas divne noge a pogotovu gleznjeve :)

 

cipelica je za sve prilike skoro, klasik. jos ako je udobna...zavrsila si sa shopingom 10 godina. plus je boja ds mozes sa mikion stvari da kombinujes od pocepanog jeansa do balske haljine

 

jedna od stvari koje mi uvek bodu oci i zbog cega cesto ne kupim neke jeste kada se naziru prsti iz salonke. kod tebe se to ne vidi :D 

Edited by mustang
Link to comment

@mustang

Objasnila cipelica. I pravo je udobna, mekana koza, nema onih savova tvrdih, sve je kako treba. 

 

Edited by MayDay
Link to comment

stvarno su bile moćne. al jebeš ga kad ovi naši samo trguju škartom. 

 

rekoše mi da ih zovem kad budem planirao da dođem po pare da proverim dal imaju toliko keša :D

Link to comment
On 7.7.2018. at 9:20, MayDay said:

@mustang

Objasnila cipelica. I pravo je udobna, mekana koza, nema onih savova tvrdih, sve je kako treba. 

prelepo izvajane noge i kolena. milina za videti. 

cipele ne vidim baš jasno (jesu li lakovane i imaju li neku čvrčkicu odozgo... aplikaciju ili natpis?)

Edited by pt 2.0
Link to comment
23 minutes ago, MayDay said:

Evo ovde sam okacila krupnu sliku. Imaju malu masnicu. :)

Aaaaa, to. Lepe, ženstvene, kjut. 

 

(meni def treba nova dioptrija)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...