Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

U Iglu sportu imaju Keen sandale. Ja sam kupila jedne pre 3-4 godine. Obzirom da ih ne nosim na posao, potrajace jos toliko. Izuzetno kvalitetne i udobne.

Link to comment

@slepa živana Art su odlicne cipele u svim oblicima, samo kad ih nadjes na snizenju. :D

Svojevremeno sam pazarila cipele i papuce, trajale su godinama i na kraju prestala da ih nosin jer se nije moglo ocistiti vise, inace su bile u ok stanju.

Link to comment
On 20.6.2018. at 16:02, slepa živana said:

мене занима како одредиш да ли ти одговарају. прескупи су ми да би их после бацила. а делују доста дебело а то аутоматски смањује број 

 

imas na tim uloscima oznacene velicine tj brojeve pa iseces visak :)

Link to comment
On 21.6.2018. at 11:36, bradilko said:

ma ne bih ni ja nego mi kupila sestra.ona to nosi i to kao čudo neko. ja ubacio u nekakve bakandže koje obujem jednom  do 2 puta godišnje. to su neke timberland em su teške ko đavo em skuha mi se noga, to je i široko i visoko i nemam problema sa tim jer još sam bio mister najlepše (dugačko a usko aristokratsko) stopalo :D, znači toni je lažni šampion :mad:

gde ja da dam 15 eura za te gluposti, znaš li ti kolko je to piva ispred prodavnice?? još popust ihajj

Nove timberlenke

 

Link to comment

jel ima toga u nas? mada ja imam žensko stopalo :violina:

 

šalim se, nemam. ali viđao sam ženska stopala koja su manje ženska od mojih muških. :ph34r:

if ju nou voraj min. 

 

 

Link to comment
44 minutes ago, darling said:

 

jeste, ne ume zena da se obuce dok joj muskarac ne komanduje kako je njemu najlepse :fantom:

 

ne znam ko komanduje, al kad bacim pogled sa terase (на послу) vidim tipuse u trenerkama i patikama i žene u kućnim papučama sa jambolijom, nekakvom potrganom suknjom i torbom na slomljenom zglobu.

 

ja evo da bih izašao iz kuće dovoljno je da se umijem i isperem malo usta navučem šorts, ostanem u majici za spavanje i ušetam u papuče. dobro ajde okačim pederušu hvala dragi poskokovoj. 

žena pak....

ao. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...