Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Al se ti blamiras devojko.

Aj sto si zlobna, nego sto u paketu ispanes i glupa

 

sto bi rekle nislije ...'razguli'

 

ti si se tek pokazao svojom i pamecu i oblacenju. pored takvih kao ti...ne cudi me sto cemo jednog dana da vas tretiramo kao devojcice. cmokic urbani shecheru ...hahaahhaha ;) 

 

a ako se assuck ljuti na moj komentar onda je stvarno detinjast. da mu smeta nesto, valjda bi rekao. 

Link to comment

Prolazim pre neki dan Obilićevim vencem i ugledam nekoć poznat logo, obuća "Kralj". Svojevremeno su gradske šmizle seckale vene za njegovim lakovanim cipelicama, je li čemu danas?

Link to comment

Moja mama kaže da je to najkruća i najneudobnija obuća.

 

Inače, toliko mi krivo što Vučić nosi Strugar cipele. Onolikog muškog prijatelja sam poterala da tamo kupi sebi cipele, a sad mi se povraća.

Link to comment

eh, ja sam imala nekada daaaaavno, daaaaavnooo kraljeve cipele, bas slicne onim assuckovim ''padavicarskim'' /jer su i bile kupljene osamdesetih godina/ :-). meni bile bas udobne, a imam izuzetno osetljivo stopalo i cesto se patim sa zuljevima. no, naravno ne znam kakve su sada njihove cipele i da li ih taj kralj i dalje radi...

Link to comment

ja imam jedne cizme iz kralja od pre par godina. i dalje su super, radjene po mojoj meri, sve (lepa) koza, bile su 100 eura. i dalje kostaju toliko. gde ima rucni rad za te pare na svetu... 

 

 

od domacih cipelara najbolja mi je lilu  super su joj cipele, veoma udobne, nisu skupe, podrzavam :)

 

 

@ nezvanova jesu te tvoje imale grb? bile su jedne kraljeve crne plisane sa zlatnim grbom za kojima sam ceznula jos u socijalizmu... nosila ih mirjana bobic..

Edited by darling
Link to comment

ne, moje nisu imale grb :-) bile su crne lakovane, na pertlanje /kao muske/ sa debelim djonom i nekom obradom koja je bila od koze natur boje... vise su robusne bile nego elegantne, iako, kao sto rekoh, lakovane. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

40 funti + 8 funti poštarina + 1100 dindži. Podelio na 12 rata, banja.

 

Kupio ovde, mada vidim oskudica sa brojevima sa ovu boju. Kada sam pričao sa njima mailovima, rekli su mi da neće dobijati. Ali ima ih na još mesta, a manje brojeve je dosta lakše naći. Traži ovo: 

 

Onitsuka Tiger Colorado 85 burgundy red.

 

http://www.ebay.com/itm/331486397573?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=540656948404&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment

Napokon i od tebe covek, dosta je bilo onih kineskih gluposti i prevaranata sa Alija ...  :P

Prelepa patika i ok cena za taj kvalitet  ... 

 

p.s. Ja kod nas nabavio i ove (prezadovoljan kvalitetom i udobnoscu) , dok mi je ova kombinacija boja tiha patnja, ako naletim negde preko neta povoljno uzimam i njih!

Link to comment

Napokon i od tebe covek, dosta je bilo onih kineskih gluposti i prevaranata sa Alija ...  :P

Prelepa patika i ok cena za taj kvalitet  ... 

 

+1

ali, jel nisu imali muski model?

 

:Jova:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...