Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

u najobičnijim baletankama, žensko stopalo je nesamerljivo boljeizgledajuće do li u ovakvim, al nek nosi svaka šta joj se najbolje đa

utisku doprinosi mozda i to sto u ravnom ili umerenim stiklama zena ne hoda kao rashrafljena zirafa

mozda remedios hoda kao naomi iz najboljih dana, al ja kad god to vidim na ulici to bude neki potresan prizor

a i nesto ne vidjam bas ovakve vratolomne stikle, osim u beogradu

Link to comment

utisku doprinosi mozda i to sto u ravnom ili umerenim stiklama zena ne hoda kao rashrafljena zirafa

mozda remedios hoda kao naomi iz najboljih dana, al ja kad god to vidim na ulici to bude neki potresan prizor

a i nesto ne vidjam bas ovakve vratolomne stikle, osim u beogradu

e ta naomi je bila jedno kvalitetno mesiste.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li znate gde bih mogla naci farbe/sprejeve za bojenje koze ili "sampon" koji skida fleke, poput

http://www.ocistilako.rs/farba-za-antilop

http://www.ocistilako.rs/sampon-za-kozu-i-obucu

ali da ne porucujem sa neta? Treba mi za sjebane cipele.

Svratila sam u nekoliko DMova i Lillyja i nemaju nista na ovu foru.

 

 

U prodavnicama obuce. Timberland je preskup, pogledaj recimo u Bati. Imas solidan izbor sredstava za negu koze i u Iglusportu.

 

 

Ovo je i dalje aktuelno i nereseno a sada je vec i hitno :/

Ne nadjoh u Timberlandu ni u Bati. Cak ni dvojica obucara kod kojih sam svratila nemaju pojma (niti oni rade ista slicno sa tim).

Pogledacu gde je taj Iglusport (mada koliko vidim na sajtu imaju sredstva samo za odrzavanje i sampon dok bih ja najvise da obojim kozu), al ako jos neko ima ideju...? Ili ako neko zna obucara koji bi se j*bavao sa tim posto od mog nista.

 

Link to comment

А што не контактираш ту фирму из линка па да преузмеш лично или да ти некако пошаљу ако ниси из БГ-а? Трговина је то, све је ствар договора.

Link to comment

А што не контактираш ту фирму из линка па да преузмеш лично или да ти некако пошаљу ако ниси из БГ-а? Трговина је то, све је ствар договора.

Zato sto mi tako jednostavne ideje ne padaju na pamet :isuse:  hvala, pozvacu ih sutra, sad tek vidim da su iz Beograda - iz nekog razloga sam mislila da je firma u Subotici.

Link to comment

Možeš pogledati u shoestar radnjama.

Imaju nešto kao tečni imalin u više boja.

Može da prikrije fleke na kožnoj obući, meni je uspevalo da mi oguljene, dobro oguljene i isflekane cipele

posle tretmana tim imalinom izgledaju kao nove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...