Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

f_6946w_1.1.jpg

Ove ružne mamutove patike/cipele su mi u stvari jedna od boljih kupovina u životu. Kupio sam ih tako što sam shvatio da nikad ništa udobnije nisam stavio na nogu u životu kad sam ih bio probao i odmah vratio prodavcu ostalu obuću, koju je tek trebalo da probam. A naknadno sam shvatio da imaju vrhunski đon, većinu vibram đonova bacaju direktno u kantu za đubre.

 

Nosim ih po gradu bez imalo blama, što sam stariji sve više preferiram udobnost i upotrebljivost u odnosu na izgled.

Edited by Anonymous
Link to comment

f_6946w_1.1.jpg

Ove ružne mamutove patike/cipele su mi u stvari jedna od boljih kupovina u životu. Kupio sam ih tako što sam shvatio da nikad ništa udobnije nisam stavio na nogu u životu kad sam ih bio probao i odmah vratio prodavcu ostalu obuću, koju je tek trebalo da probam. A naknadno sam shvatio da imaju vrhunski đon, većinu vibram đonova bacaju direktno u kantu za đubre.

 

Nosim ih po gradu bez imalo blama, što sam stariji sve više preferiram udobnost i upotrebljivost u odnosu na izgled.

Gde si kupio(Uzun Mirkova?),koliko para? Bas mi tako nesto treba za setnju prirodu,bajs ...
Link to comment

Gde si kupio(Uzun Mirkova?),koliko para? Bas mi tako nesto treba za setnju prirodu,bajs ...

 

Imaš u intersportu sličan model, sjajne su, a bile su na 30% pre par dana, prava cena 11 (ili 12? hmm) soma, msm da su ispadale oko 8600 kada sam računao koliko sa popustom. Čak sam se dvoumio da kupim, pošto sam uzeo ranac, hteo možda i njih jer je bila aktuelna 3 za 2 akcija al odustao pošto imam već patike za slične prilike, doduše duboke, ali da se ne zatrpavam. Deluju ekstremno udobno i nenormalno su lagane.

Link to comment

zašto je vibram đon za bacanje?

 

Zato što se pojavila čitava serija vibram đonova za široke narodne mase, praktično polu-upotrebljivih, zamalo da upadnem u reku pre neku godinu zbog klizanja u takvim cipelama. Pravi vibram je druga priča (imam dva para takvih), ali ovaj gripeks đon je i njih sjebao, još manje se kliza i mekan je, taman po mom ukusu. Koliko će trajati i da li će preživeti Orjen je druga priča.

 

Gde si kupio(Uzun Mirkova?),koliko para? Bas mi tako nesto treba za setnju prirodu,bajs ...

 

U Beču (70 evra), ali sam ih tek sad ozbiljno testirao. Nisu ti one za bajs, klasifikovane su kao trail running, jedino da imaš neku kombinaciju vožnje bicikla i šetnje po prirodi.

Edited by Anonymous
Link to comment

Zato što se pojavila čitava serija vibram đonova za široke narodne mase, praktično polu-upotrebljivih, zamalo da upadnem u reku pre neku godinu zbog klizanja u takvim cipelama. Pravi vibram je druga priča (imam dva para takvih), ali ovaj gripeks đon je i njih sjebao, još manje se kliza i mekan je, taman po mom ukusu. Koliko će trajati i da li će preživeti Orjen je druga priča.

 

 

 

 

 

ja nosim salewa patike, to je premuim marka, nemam utisak da je fušeraj

Link to comment

Salewa nikako nije fušeraj (naprotiv), pretpostavljam da su stavili dobar đon na te cipele. Ali vibrami se pojavljuju i na lažnom Karrimor-u, kakva firma, takav đon, imaš ih i na McKinley za par hiljada dindži.

 

Jednostavno, vibram više nije garancija kvaliteta kao što je nekad bio.

Link to comment

Vibram nije nista drugo nego proizvodjac djonova. proizvode djonove za razne vrste cipela, od outdora do casuala, preko golfa, bike-a, fitnessa i safety ciepla. koristi ga milion brendova, od Conversa do Armanija (Timberland, UGG, New Balance npr).

ako ti je djon proklizao, to znaci da (verovatno) nije predvidjen za tu aktivnost a ne da je nekvalitetan ili polu-upotrebljiv. 

 

pogresno je vibram vezati samo za outdoor.

 

p.s. sa druge strane, postoji mnogo odlicnih outdoor djonova drugih proizvodjaca. vibram nije ni jedini, ni najbolji.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...