Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ove sto sam ja uzeo nisu one njihove tipicne patike-cipele, vec imaju bas klasicnan oblik cipele

ne prave zuljeve, ali ako dam 150+ e za cipele, hocu da budu fantasticno udobne

inace su trajne i nakon par godina izgledaju sasvim ok

Edited by Zverilla
Link to comment

Ljudi, žena hoće da kupi nove patike. Pošto nije iz Srbije, a ja nemam pojma gde je dobar izbor, može li neko da uputi na neki outlet ili slično? Preferira neke crne kožne Najke sa vazdušnim đonom.

Link to comment

Ljudi, žena hoće da kupi nove patike. Pošto nije iz Srbije, a ja nemam pojma gde je dobar izbor, može li neko da uputi na neki outlet ili slično? Preferira neke crne kožne Najke sa vazdušnim đonom.

 

Imaš u Đak Sportu i Sport Vision-u veliki izbor. Njihove veće radnje su u TC Ušće i Delta City a pre nego što odešn možeš da pregledaš i na sajtovima

 

http://www.djaksport.com/

 

http://www.sportvision.rs/

Link to comment

nama zenama s brojem noge do 40 timberlend je super, jer mozemo da kupujemo decje modele koji su isti kao zenski, ali duplo jeftiniji. 

 

decije su razlicite od odraslih. drugaciji im je fiting a koriste se i drugi materijali, znatno jevtiniji.

decije se prave tako da izdrze tek toliko dok ih dete ne izraste (par meseci) a odrasle mogu da traju skoro pa lifetime. 

nisu ni proizvodjaci blesavi pa da prodaju isto za 30-40% manje.

Link to comment

:D

 

mozda ima istine u tome sto govoris. decji model mi je propustio vodu na kraju druge sezone, a prethodne zenske sam gazila 6 godina bez da je kap vode prosla.

 

mada, opet, ako je decji zenski broj 40, koliko proizvodjac ocekuje da devojcicina noga jos treba da izraste?! 

Link to comment

Bijele su klasik, ali ove sam morao na nevidjeno naruciti:

 

nike-air-force-one-low-triple-black-blac

 

Stigle i vracam ih. Izgledaju kao ortopedske ili neke zimske. Bijele ne djeluju ovako ogromne. Trebaju mi potpuno crne, kozne...sad cu trazim dunk ili jordanke1, ako ih jos ima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...