Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

moje timberland s oznakom waterproof propustile vodu na kraju druge sezone. nosim ih i dalje, sta cu. 

 

nama zenama s brojem noge do 40 timberlend je super, jer mozemo da kupujemo decje modele koji su isti kao zenski, ali duplo jeftiniji. 

Link to comment

sve istina sto kaze darling,ja sam moje timberland kupila ko decije i jos uvek ne propustaju vodu samo sam ih malo izgulila po planincugama i jednom kamenom sanku pa vise nisu za ljude sad su samo za prirodu..moram da nabavim neke nove.

Link to comment

Jel ima neko iskustva sa Ralp Lauren obućom što se prodaje kod nas? Cena kvalitet isl

 

 

jako lose, mani se.

nije to samo kod nas problem, vec globalni: RL obuca je jako loseg kvaliteta.

 

 

 

Ako govorimo o originalnoj robi, nedostatak iskustva u Srbiji nije problem (modeli su isti i vamo i tamo). Ukratko, sve se svodi na "koliko para, toliko muzike".

 

Preciznosti radi, moj post se tice iskljucivo muske obuce.

Za pocetak, sam RL (kao i vecina modnih kompanija) ne pravi obucu koja nosi njihov brend. Znacajan deo Polo linije (patike, espadrile i sl.) je kineske proizvodnje, dok je ostatak mesovit (USA, Italija). Sa druge strane, obuca iz RRL, Purple i Black Label linije dolazi iskljucivo iz USA i i Evrope.

 

Kupovinom budzet RL obuce, kupujes iskljucivo njihov logo i tu bih se slozio sa Djurom. RL je, u tom segmentu, po kvalitetu (ili nedostatku istog), potpuno jednak vecini internacionalnih firmi koje zatrpavaju trziste fabricki stancovanom azijskom robom.

 

Sada, naravno, sledi deo u kome Djurina generalizacija prestaje da vazi. ;)

Obuca iz RRL, Black i Purple Label linija je superiornog kvaliteta, pravljena u dugogodisnjoj saradnji sa nekim od desetak-petnaest najkvalitetnijih evropskih i americkih manufaktura i tu rasprave nema. Schluss, aus, Ende! :P

Link to comment

Jel ima neđe camper cipela za muške al da nisu univerzalno bez obzira na model 20.000 kao što veli njihov sajt neki na .rs? 

 

 

 

Ja sam juče videla na njihovom izlogu onaj famozni plakat " prvi par 20%, drugi 50%". Tako to radi Fashion company u Svrbiji, može im se. U nekom momentu, npr. krajem februara će staviti sniženje do 70%, ali samo na neke artikle, i to na ograničen izbor brojeva.

 

Mada, ako uletiš u pravom momentu možeš da nađeš svašta. Ja sam letos pazarila jedne platnene koje su milion puta udobnije od Starki, za 3.500 din. , a početna cena im je bila nekih suludih 9.000 din.

Edited by Arkadija
Link to comment

moje iskustvo u zadnje dve tri godine da bas snize cene, i to jedino kampera. fesn i frends uvozi pola inostranih robnih marki i rasprodaje su im lose. jedino kamper u zadnje dve godine rasprodaju kako bog zapoveda. nemam objasnjenje. 

Link to comment

Drugar ima, nosi 5 godina, nosi i dalje, em što su čitave, em kaže da su najbolje parče obuće koje je ikada nosio...

 

Btw, hvala na savetima.

 

Znam za onu radnju pored meka kod terazija, gde još ima?

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

meni je isto to reklo troje ljudi za kampersice od kojih je jedna i moja žena koja me tera™ da kupim jedan par i da se sam uverim. meni skupo al zato što mi nisu nešto vau! izgledom inače dam kintu za dobru gilju 

Link to comment

Drugar ima, nosi 5 godina, nosi i dalje, em što su čitave, em kaže da su najbolje parče obuće koje je ikada nosio...

 

Btw, hvala na savetima.

 

Znam za onu radnju pored meka kod terazija, gde još ima?

najbolje na Terazijama - imaš ne toliko veliki izbor i u onim fešn und frends radnjama u delta cityu i (valjda) ušću.

 

kako kome, ali većini je Camper jako udobar i dugotrajan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...