Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

imam iste i hocu da ih prodam, jednom sam ih obuo, zuljaju me sa strane i ne mogu nikako da ih nosim.

 

 

Mozes ti da ih prodas ali nema tih para za koje mozes da kupis uzivanje kada dodjes kuci i konacno ih skines.

Link to comment

da se prikljucim ovim snimateljima sa slicnim cipelama.


nakon dugogodisnjeg nosenja timberlandovih cizama kupih prosle godine ove njihove cipele sa goretexom koje su bile jeftinije od tada 'novog' modela bez istog. sta ima da bude novo ili staro kod ovakvih cipela ja nemam pojma. dobre su, suve su i udobne ali ipak smatram da je cizma bolji izbor. visina cizme je u nekim slucajevima ipak nezamenljiva.


sledeca kupovina su neke ozbiljne cizme. video sam prosle zime kod nas neke sorel cizme i delovale su mi veoma dobro.


 

edit:

a sto nismo na obuci vec par poslednjih strana?

CHBBG.jpg

Edited by foto
Link to comment

ja kad je u amerikama udarila zima i -20c kupila ove. posle nisam htela da ih skinem kad je doslo prolece. super udobne a tople. dobro su mi posluzile i da sutiram led oko kola. 

 

pallad.jpg

 

videla sam negde u beogradu, da li mozda merkator, da imaju varijantu bez ovog najlona  sa strane (za koji tvrde da je otporan na metke ali jos nije niko probao da me upuca u clanak pa ne znam) nego skroz kozne.

Link to comment

E posto sam zapoceo pricu sa onim CAT cipelama za HTZsesksualce da prijavim da sam mozda nasao nacin za prelazak u iste.

 

Prvo se jedno bar 3 dana aktivno nose  bez obzira na zuljeve, cudno hodanje i bol, po mogucstvu bez flastera. 

 

U drugoj fazi se na jedno 5 dana vraca u najudobniju mogucu obucu, po potrebi sa flasterima.

 

I za kraj kada koza dovoljno ogrubi i ocvrsne vraca se u svoje nove lumbersexual cipele a bol nestaje kao rukom odnesen!

Link to comment

@foto

ja se pretprosle zime dvoumio izmedju tih i vrlo slicnih merrell, na kraju uzeo ove druge, valjda zbog broja, ne secam se vise

uglavnom u pitanju su pre svega ruzne cipele :) pogotovo ove moje

ali, ono sto je bitno resavaju problem vode i hladnoce. ranije sam pokusavao sa ovim koznim varijantama koje svakako izgledaju lepse i nekako elegantnije (koliko ozbiljna duboka cipela moze biti "elegantna", al u svakim mi je bilo hladno i sve su propustale vodu)

a i deluju prilicno neunistivo, naravno nije bas da ne izlazim iz njih, ipak je to obuca namenjena za ekstremnije (stogodisnje :) ) nepogode

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...