Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Imam potrebu da sa vremena na vreme izgledam kao gospodin čovek ili makar kao bivši ministar Dragin, te gledam da kupim cipele koje bih nosio uz khakis/jeans & košulje/džempere/majice. Ništa što vidim po mallovima mi se ne dopada. Volim da postoji više od jedne boje modela koji uzimam u obzir, ne volim estetski komplikovano, do sada sam nosio patike ili starke leti, čizme zimi, a cipele samo na svadbe i sa'rane. Šta predlažete? Office, Bata, Planika stop.

Link to comment

Imam potrebu da sa vremena na vreme izgledam kao gospodin čovek ili makar kao bivši ministar Dragin, te gledam da kupim cipele koje bih nosio uz khakis/jeans & košulje/džempere/majice. Ništa što vidim po mallovima mi se ne dopada. Volim da postoji više od jedne boje modela koji uzimam u obzir, ne volim estetski komplikovano, do sada sam nosio patike ili starke leti, čizme zimi, a cipele samo na svadbe i sa'rane. Šta predlažete? Office, Bata, Planika stop.

00111768_A_p.jpgnajbolje, ikada

Link to comment

ćezare™, klarks, eko, geox?!?

Potonji tandem je već otpao, ovo drugo što i boshoku navodi deluje interesantno ovako na prvi pogled i dolazi u obzir, a nisam siguran šta je ovo prvo, ali ako je Paccioti, otpada na keca. Može slobodno preporuka i za nešto čega nema ovde, ali ima po Evropi, putovaću soon enough.

Link to comment

ja hteo ove da kupim u ljubljani, ali nije bilo 46  :(. sada tražim slične po beogradu i internetu. u spojleru jer je slika nekako prevelika

 

 

 

VA112A014-703@1.1.jpg

 

 

 

a ove bih želeo, ali nikad ne nosim garderobu uz koju bih ih mogao nositi

 

 

3770-314-25.jpg

 

 

 

Link to comment

Imam potrebu da sa vremena na vreme izgledam kao gospodin čovek ili makar kao bivši ministar Dragin, te gledam da kupim cipele koje bih nosio uz khakis/jeans & košulje/džempere/majice. Ništa što vidim po mallovima mi se ne dopada. Volim da postoji više od jedne boje modela koji uzimam u obzir, ne volim estetski komplikovano, do sada sam nosio patike ili starke leti, čizme zimi, a cipele samo na svadbe i sa'rane. Šta predlažete? Office, Bata, Planika stop.

Predložio bih ti(naročito što ćeš putovati verovatno i u Italiju), da overiš FRAU cipele. Mislim da će zadovoljiti sve ove kriterijume, a odličnog su kvaliteta, umerenih cena, plus ako putuješ uskoro, trenutno imaju popuste do 60%

 

http://www.frau.it/

Link to comment

ja nasla ove na rasprodaji bas pre neki dan.... isto su mi malko uske i misim se, prosirichu ih nekako jer mi se strasno svidele..... 

 

nb_zps6ae985ff.jpg

Edited by Hippie
Link to comment

90, a uložak 15ak. danas sam uzeo još jedan jerbo se kliza kada nije fiksiran, pa moram da se izuvam u javnosti

 

edit

ima ovde u piramidi neki druid što meri stopalo pa ti pravi uložak koji se na svakih par meseci prišrafljuje. ćale se kune u njega, ali ja nemam problem sa svodom već sa petom

 

Jel to  http://www.ekovel.com/index.php?strana=56&language=srb.Taj mi predavao OTP u masincu...Tackica, lud ko struja....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...