Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Kupio 18. januara u Planeti Rang zimske cipele i obzirom da zime nije bilo obuo ih mozda 20ak puta i propale mi pete :frust: kvalitet sutra malo. Jos ja pipam rukom ma ima rupa i podignem ulozak ono ispod neki karton??? Pa kako bre stavljaju karton u zimske cipele?!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

ako imas racun mozes da ih vratis.

Link to comment

Imam potrebu da sa vremena na vreme izgledam kao gospodin čovek ili makar kao bivši ministar Dragin, te gledam da kupim cipele koje bih nosio uz khakis/jeans & košulje/džempere/majice. Ništa što vidim po mallovima mi se ne dopada. Volim da postoji više od jedne boje modela koji uzimam u obzir, ne volim estetski komplikovano, do sada sam nosio patike ili starke leti, čizme zimi, a cipele samo na svadbe i sa'rane. Šta predlažete? Office, Bata, Planika stop.

 

Zen?

Link to comment

ako imas racun mozes da ih vratis.

Vrnuo i opni poslali u BG na kontrolu. Al rekose da pare ne vracaju vec mogu samo da uzmem nesto drugo u toj vrednosti. Jel sad mogu da vadim uloske ostalima da vidim da nije karton ispod slucajno?

Link to comment

Vrnuo i opni poslali u BG na kontrolu. Al rekose da pare ne vracaju vec mogu samo da uzmem nesto drugo u toj vrednosti. Jel sad mogu da vadim uloske ostalima da vidim da nije karton ispod slucajno?

 

 

jesi ti pravnik? procitaj zakon o zastiti potrosaca i bori se za svoja prava. i svoj novac. 

Link to comment

ako ti posalju odgovor da je sa cipelama sve u redu, posalji cipele o svom trosku u jugoinspekt. sa njihovom dijagnozom, a oni, iz mog iskustva, ne lazu,naplatices stetu, troskove, naucices nesto iz prakse, a prodavca cipela ces nauciti lekciju.

sve ovo, ukljucujuci i taj odgovor iz beograda koji cekas, mogao si da izbegnes da si seo i napisao pismo: takva i takva stvar, necu vase pokvarene cipele, hocu svoj novac nazad. ako mi to ne date, onda cu uraditi to, to, to i to. ja sam pravnik i super cu se zabaviti dok budem isterivao pravo. prodavci nece da se drndaju kad vide da imaju posla s ozbiljnim narogusenim kupcem koji zna svoja prava.  

Edited by darling
Link to comment

Jedini problem mi je sto spremam pravosudni pa nemam toliko vremena da se time bakcem.

Buni me ovo u zakonu o zastiti potrosaca.

Potrošač ima pravo da raskine ugovor, ako ne može da ostvari pravo na opravku ili zamenu, odnosno ako trgovac nije izvršio opravku ili zamenu u primerenom roku ili ako trgovac nije izvršio opravku ili zamenu bez značajnijih nepogodnosti za potrošača.

Jel to znaci da ja moram prvo da prihvatim opravku pa zamenu pa tek onda da trazim novac? Moze se tumaciti razlicito upravo zbog ovog bez znacajnih nepogodnosti.

Link to comment

ako imas vremena da pises po forumu imas vremena i da se ganjas sa prodavcima.

prvo, treba da shvatis da ides u rad sa zlim kapitalistima i da ti nesigurnost nece pomoci. drugo, raspitaj se o svom neprijatelju. evo ga na drugoj poziciji. malo ispod je i jugoinspekt koji ti proverava obucu, pa ces ti verovatno dobiti odbijenicu, pisace da si koristio robu nesaobrazno nameni. onda ti fino savijes tabak i napises pismo centrali u kome opises slucaj, napomenes da si pravnik i napises da ce ti bas biti drago da ih ganjas do kraja svemira. vrlo brzo ce neko da ti se javi da ti kaze da je tvoj zahtev odobren i da ce da ti vrate pare.

ukoliko se varam i ako ti odobre reklamaciju, pogledaj zelis li nesto, ako ne zelis, trazi pare nazad. opet moras da delujes kao da znas sta radis i da delujes besno i odlucno. ovo cisto sumnjam sudeci po onome sto pises, ali uvek mozes da pokusas da glumis. srecno.

 

Link to comment

Lepo ističu čukljeve i transformišu stopalo u kopitasti oblik. Izvrsno.

 

Meni izmakle jedne eccove lepotice, dok sam se kao nešto smišljala otišao mi zadnji broj :(

Link to comment

ne moze teget, ja imam teget!

 

TEGET!

 

Nema ih NIGDE, ni po Ebay-evima i sl a kamoli u ovoj našoj prašumi. Ali su nekim čudom svijetlo plave na 6300 u planeti (sa 9000), pri tom, poznanica radi tamo tako i srediće mi onaj njihov sms popusta da ih imam za 5300, poručene su. Mada očekujem komplikacije tipa "trenutno nema", "nema taj broj", ili nešto slično što će da mi upropasti shoping, MMW. 

Link to comment

Ima direktno na Adidasovom online shopu, ima kod Zalanda itd. Teget je, koliko vidim, svuda €79,95. Možda bi Adidas i poslao za Srbijicu ako se pita?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...