Jump to content
IGNORED

F.E.S.T. 2012


eye of the beholder

Recommended Posts

:Dmogucno, jesi me poznala po debelosti?
ne, po licu. nisam primetila da si debeo.znala sam da sam to lice videla ovde na nekoj fotki, samo nisam znala ko je forumas.bio si sa nekim drugom koji je nizi i sitniji od tebe, osisan na nulu. mislim drug, ne ti.
Link to comment

Sinoc gledala Unlawful Killing, jos jedan dokumentarac o teoriji zavere oko ubistva Ledi Daj koji je na granicama gledljivost. Vise od samog filma je zanimljiva prasina koja se digla oko filma. Iako je konzistentan u poruci koju pokusava da posalje, dosta je razbacan oko te niti, pa sam nekako imala osecaj da se neke stvari ponavljaju.Nakon nekoliko sati davao se Industria Argentina, po meni daleko bolja investicija. Veceras idem na Lovce na glave. :)

Link to comment

Jutros potpuno neocekivano odgledah Potomke posto je drugarica imala kartu viska. Mislim da nikad nisam video vise ljudi starijih od 60 godina na jednom mestu. Drugarica je do pred sam ulazak u salu bila ubedjena da je u pitanju neki kongres ili komemoracija konferencija koja se odrzava u isto vreme kad i film. Sam film je ok i nista vise od toga. Stvarno ne bi bilo fer da je Kluni pored svih uloga i talenta dobio Oskara za ovaj film. Lep pejzaz, obicna prica i taman dovoljno emocija da se ne predje u patetiku. Pravi film za iznajmiti iz DVD kluba ili skinuti za pred spavanje.P.s. Matorci su jedno 3 puta gori u bioskopu od tinejdzera sa sve tuberanskim kasljanjem i pitanjima poput "Koje li su to bele ptice tu? Bas su velike." i "Siroche ovo malo ruzno, ono nista ne razume a i on jadan bio je rezervni roditelj a sada je jedini."

Link to comment

Gledao Pungsan u Domu Omladine. Kim Ki Duk ga producirao i radio scenario, tj bolje bi bilo reci da je reciklirao 3-Iron i ubacio malo vise nasilja i politike. Ko nije gledao 3-Iron bolje neka gleda to, a ko jeste moze ovaj film slobodno da zaobidje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...