Jump to content
IGNORED

F.E.S.T. 2012


eye of the beholder

Recommended Posts

Za manje od dvadesetak dana počinje FEST!četrdeseti po redu.od 24 februara do 04 marta Mislim da ima oko 70 filmovaZa šta planirate da kupite karte?Šta planirate da uzmete iz "trafike"?program

Link to comment

Ja sam optimisticno napravio spisak i onda se setio da sracunam koliko ce mi para trebati pa sam ga isto tako promptno skresao za pola.Za sada sigurno idem na This must be the place, Melanholiju, Kevina, Potomke, Rum Diary i Rebelion.J. Edgara i Ides of March planiram gledati u redovnom bioskopskom terminu, Drive je kupljen odavno a na stand by listi u zavisnosti od finansijske konstrukcije su mi Best Exotic Marigold Hotel, Izmedju Svetova, Pungsan, Kaurismaki, Dabar i Lovci na glave.

Link to comment

napravila spisak pre 10ak dana, al jos nisam krenula u pohod na ulaznice.daklem:Elles Odcházení Industrija Argentina Trg Tahrir Carnage A Dangerous Method J. Edgar The Iron Lady This Must Be the Place Unlawful Killing Wuthering Heights Gromozeka Hodejegerne La piel que habitoPreporucujem: We Need to Talk About Kevin, the Descendants, Habemus Papam, Melanholiju i Ides of MarchNaravno... kad shvatim koliko para imam nemam/koliko ce mi vremena trebati da ovo sve vidim/da postoji mogucnost da temperature budu kao ovih dana, onda mi se lista vec prepolovi, i jace :(U tom slucaju, prvi sa liste lete Wuthering Heights i A Dangerous Method.

Link to comment
napravila spisak pre 10ak dana, al jos nisam krenula u pohod na ulaznice.daklem:Elles Odcházení Industrija Argentina Trg Tahrir Carnage A Dangerous Method J. Edgar The Iron Lady This Must Be the Place Unlawful Killing Wuthering Heights Gromozeka Hodejegerne La piel que habitoPreporucujem: We Need to Talk About Kevin, the Descendants, Habemus Papam, Melanholiju i Ides of MarchNaravno... kad shvatim koliko para imam nemam/koliko ce mi vremena trebati da ovo sve vidim/da postoji mogucnost da temperature budu kao ovih dana, onda mi se lista vec prepolovi, i jace :(U tom slucaju, prvi sa liste lete Wuthering Heights i A Dangerous Method.
i papu slobodno preskoci osim ako te bas ne interesuje ljigava tema.
Link to comment
A Dangerous Method.
ustedi novce odmah, nemas sta da razmisljas. presmesno i preprazno. ambiciozni pokusaj objasnjenja nastanka psihoanalize, ali 2012. mora malo vise da ponudi od opstih mesta. frojd autoritarac, jung streber, prezir prema psihoanalizi zbog seksualnog, ali i otpor prema misticizmu zbog nenaucnosti. materijalne greske, to ne znam da li da osudjujem. ma bedno.gluma: kira je dobra jedino kad izbaci donju vilicu, onda joj je fizionomija zanimljiva, uglavnom je neprijatno gledati. vigo nema autoritet, odnosno, ima autoritet nekog ko je malo vise trpao od majkla. dijalozi su stvarno za onaj smajli sto se lupa po celu. likovi ne pricaju jedni sa drugima, nego u dobroj tradiciji latino serija u svakoj recenici koju kao upucuju svom sadrugu u sceni zapravo ponavljaju informacije za publiku. (karle, zar to nije neobicna slucajnost, karle? kao sto znas, jer sam napisao u svom radu (rece on supruzi), ja ne verujem u slucajnosti). scenario ne moze biti mrsaviji. nije uopste filmican film. lepe su haljine.setih se, ovo je trebalo da bude plakat za film:lg6846+whats-on-a-mans-mind-sigmund-freud-mini-poster.jpg
Link to comment

Uži izbor: Melanholija. Širi izbor je postojao, ali više ga nema, otkako pročitah: "kira je dobra jedino kad izbaci donju vilicu, onda joj je fizionomija zanimljiva, uglavnom je neprijatno gledati." :)

Link to comment

kingmaker, hvala! :) uštedela si mi vreme, skoro da sam bila na ivici da žrtvujem dragu aktivnost. sad ako neko ima sličnu ubedljivu negativnu kritiku za neki od sledećih filmova, učiniće mi sličnu uslugu:Džejn Ejr, Orkanski visovi, Martovske Ide, Iron Lady, Habemus Papam (@fonTelefon: zašto?) - to su filmovi za koje je moje društvo zainteresovanomeni su interesantni: Kevin, J.Edgar, The Best Exotic Hotel i najviše Hunter - pa ako neko ima ubedljive pozitivne kritike da žrtvujem termin.za Huntera ni ne vidim da ima distributera pa se možda neće ni davati posle? a ionako u bioskop retko idem, fest mi je skoro pa godišnja doza.

Link to comment

Pa ako ne volis posebno Nina poruka i sve je glumatanje. A prikazan je vec na tv1000 kanalu ili cinemania i nema nesto posebno da dozivis ako je na vecem platnu ako imas mir u kuci da ga odgledas.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...