Jump to content
IGNORED

Australian Open Finale


Ros

osvajac Australian Open 2012  

54 members have voted

  1. 1. ko ce osvojiti Australian Open 2012?



Recommended Posts

Glava u tenisu je generalno precenjena stvar. Cak laici cinjenicu da se radi o individualnom sportu stavljaju u prilog tome.Ispade da teniski potez nosi vecu tezinu od fudbalskog.
:isuse: :isuse: :isuse: glava je u tenisu sve jer prvih 100 na listi svi znaju da udaraju lopticu i glavna razlika izmedju njih je glavaDa nije mozda Novak u zadnjih godinu dana naucio novi forhand i novi servis itd??? Sve je mentalno.
Link to comment
  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    55

  • freakns

    52

  • Lancia

    27

  • bergasa19

    25

Covece, zbog promasenih penala u fudbalu, navijaci se samoubiju, saigracima vise ugovori, ako si Kolumbijac, bivas ubijen... Kakav crni Marej!?Kako stoje stvari u stonom tenisu?
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
:isuse: :isuse: :isuse: glava je u tenisu sve jer prvih 100 na listi svi znaju da udaraju lopticu i glavna razlika izmedju njih je glavaDa nije mozda Novak u zadnjih godinu dana naucio novi forhand i novi servis itd??? Sve je mentalno.
Jok i nije... Sve je u kvalitetu. Nego se u poslednjih godinu dana opametio. Vajda mu zadavao zajebaniji sudoku?edit: ali u prvih sto svi znaju da udaraju lopticu, ali glava ih klasifikuje... :isuse: Edited by kralj
Link to comment
Jok i nije... Sve je u kvalitetu. Nego se u poslednjih godinu dana opametio. Vajda mu zadavao zajebaniji sudoku?edit: ali u prvih sto svi znaju da udaraju lopticu, ali glava ih klasifikuje... :isuse:
a sta je to Janka Tipsarevica sprecavalo da bude top 10 pre 3 godine?
Link to comment

Trljam oči tri puta, idem ponavljam umivanje u ovaj rani jutarnji sat, da imam vremena još bih malo odspavao jer ne verujem svojim očima šta čitam....laugh.gif. Kakav kralj majke mi...

Link to comment

Svi pominju tih famoznih 4-2 i promašaj Nadala na 30-15, ali ima još detalja koji su odlučili meč. Recimo dupla greška Nadala na 5-4, kojom je Đokoviću poklonio drugi set, nakon što je stigao 5-2 prednost. Da je taj set odveo u neizvesnu završnicu, i poveo sa 2-0, mislim da niNovak ne bi mogao okrenuti.Opet, Nadal se sjajnim servisima vratio sa 4-3 i 40-0 za Đokovića. I sad dolazim do meni najinteresantnijeg detalja : 5-3 za Novaka u TB. Nadal ništa nije mogao, samo je trčao i vraćao loptice na zicer Novaku. Novak je fulao dva čista poena na 5-3, i mislim da ga je tada sustigao i fizički i mentalni umor od meča sa Marejom. Da je bio svežiji, ubeđen sam da bi završio meč u četvrtom setu. Nije beznačajno ni što je imao dan manje odmora. Setimo se prošle godine : Novak u tri seta sa Federerom, Marej u četiri sa Fererom, Novak ima dan više odmora. Uticalo je i to u finalu. U mečevima na tako vrhunskom nivou, i detalji, sitnice presude, pa i to da u momentima gde se lomi meč su vam noge lakše.Što se sikirate oko Matsa ? On je predviđao pobede Mareja, a u finalu Šarapove i Nadala :) . Njega treba pratiti, i na kladionici igrati sve kontra njegovih prognoza :) .

Link to comment
Kako se ja toga nisam setio? :Hail: Kralj ocito nikada nije uzeo reket u ruke jer cak i rekreativac moze da ti kaze koliko je glava vazna za sport koji ne oprasta greske.
Uz'o, uz'o... Pa jos i neke rekvizite.Tenis ne oprasta greske, a pobednik ih napravi cesto i preko 50. Pa cak se neretko desava da pobednik ima vise neiznudjenih gresaka od porazenog.'Ajte mesto umivanja i trljanja ociju, da se mucne glavom, mobilisu ajkule, pa da se preganjamo argumentima. Mada je verovatno Bog-zna-kakva glava potrebna da mi se prekopira nik i italicno prevuce.
Link to comment
Jedva cekam ujutro da vidim sta ce mu reci ove teniske ajkule sa foruma. Mogli bi Harpera nekako da zamolimo da nam napise jedan carsav pa da ga postujemo ovde.
O forumski indigou, sta ces ti ovuda?Vec drugi put zavrsavas raspravu (koju, btw zapocinjes frazetinom sa epicentra opsteg mesta) i zavrsavas lamentom nad nepristupacnim harperovskim pomocima.Ali 'ajde, prepisi nekako Harpera pa cemo da pricamo. Samo pazi da se ne razocaras, on nije covek samo jednog sporta.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...