Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Conor se nadao da izmori Cevapa   pa da ga iznabada u kasnijim rundama. Najvise ga je izdalo ono pedersko pipkanje desnom rukom gde trazi kontakt sa protivnikom da bi procitao oce li biti obaranje ili protivnik ide na skracivanje rastojanja. U drugoj rundi mu je verovatno malo usla voda u usi,plus Cevap ima tu navijacku telefonku sasvim korektnu i mnogo veci domet nego patuljci iz 145,plus mnogoo bolju fintu i element zastrasivanja. A i Cevap je isto doktor da proceni koliko je snage izvukao iz protivnika,a mislim da je mnogo baruta nestalo jos u 1. rundi kod McG

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

Jok, to obaranje je bilo očekivano, i do krošea je sve išlo po planu za konora.

Sigurno je vežbao baš to, da minimizuje štetu u parteru, nema šanse da su bili iluzorni pa da su mislili da iko ikad može da odbrani sva kebabova bacanja. I to mu je super uspevalo, uz sve prljavštine, sve do naboda koji sasvim sigurno nisu očekivali. 

 

Bilo je očekivano da će neki takedown pokušaj proći i za to su se pripremali, ali sigurno nije bio deo plana da čitavu prvu rundu provede sa Habibom na sebi, to je i demorališuće jer nisi uspeo da nametneš svoj ritam ni na trenutak, ali i iscrpljujuće, uz svo minimalizovanje štete i napora, i dalje je iscprljujuće braniti se kad je Habib na tebi

Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Conor se nadao da izmori Cevapa   pa da ga iznabada u kasnijim rundama. Najvise ga je izdalo ono pedersko pipkanje desnom rukom gde trazi kontakt sa protivnikom da bi procitao oce li biti obaranje ili protivnik ide na skracivanje rastojanja. U drugoj rundi mu je verovatno malo usla voda u usi,plus Cevap ima tu navijacku telefonku sasvim korektnu i mnogo veci domet nego patuljci iz 145,plus mnogoo bolju fintu i element zastrasivanja. A i Cevap je isto doktor da proceni koliko je snage izvukao iz protivnika,a mislim da je mnogo baruta nestalo jos u 1. rundi kod McG

Meni bar je postalo jasno koliko je konor smešan što se tiče stendap fundamenata posle one borbe sa mejvederom. Jbt imao je čist aperkat koji nije ni zasvrbeo 20 kila lakšeg protivnika. Ali onakvu spuštenu levu ne bih ja sebi dozvolio.

Zajebano je kad se poveruje u hajp o sebi. 

Link to comment

Mislim da je i Tony bas poverovao u hajp o sebi kao nevidjenom majstoru BJJ 10th Planet ,gard majstor bez premca i tako to. Sto ce vrlo brzo da se rasprsi kada bude uvukao Kabiba u gard.

Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

aj nek pogleda jos neko onaj cirkus sa fraudorom i sonnenom, da ne bude samo mene sramota.

 

geldo ja live, pogodio ga fedor dobro, ovaj preziveo, nbacio feodra par puta ali je ovaj mnogo jaci, mismatch.

Link to comment

ma da, pogotovo onda kad je iz nekog razloga bio fedoru na ledjima, pa odlucio da napravi kolut u napred i padne bespomocan na ledja.

nadam se da ce obojca zavrsiti u zatvoru zbog namestanja. doduse, mozda ruski buzdovan i nije bio umesan, mozda veruje da je stvarno pobedio.

Link to comment

Nalupao ga Fedor squair and fair, ocekivan ishod, fizicki je rus prejak da bi ovaj mogao dugo da ga zadrzi na zemlji . Samo sto ce Bader da nalupa rusa  u finalu, verovatno tehnickim nokautom ili nekim davljenjem , prestar  je rus   za ovu mladjariju , na zalost .

Link to comment

Ma jaci je Fedor od Sonena fizicki ali ono Sonenovo bacanje tj. kolut bez ikakvog razloga dok je bio u dobroj poziciji je vaistinu bilo presmesno i stvarno delovalo kao da je prodao mec. Ili to ili je jednostavno debil, mogao je dobiti mec opusteno.

Link to comment

Meni se pre cini da ce Askren da posluzi za mec sa Khabibom ako Tony poduva u borbi za pojas,kao sto licno mislim da hoce.Ako Cevap dobije Tonija,nema vise ko da ga izazove.Ovako Askren uzme pojas,napusti pojas jer ga mrzi da se katuje,Conor i Tony ili Conor protiv lika koji prosi na cosku i e voila opet champs champ.

Nema Boga da Khabib i Woodley ne bi dupe dali da se bore sa GSP.A mislim da bi ga tukli sva trojca.Takodje ne verujem da ce Dejna dozvoliti da Askren zgrabi pojas u recimo 165..pa da ima Khabiba,Askrena i Woodley za sampinjone.

Link to comment

Čekajte, majti maus koji je do pre par meseci opravdano smatran možda i najboljim borcem ikad, otpušten posle toliko puta odbranjene titule i jednog nategnutog poraza?

Ok dana brt.

Ne kapiram kakvu motivaciju borci treba da imaju, kad već ne plaća ko čovek. I čemu titule uopšte.   

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...