Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

2 hours ago, ToniAdams said:

I šta kažeš micko, romero dzudista?  

Cenim da si ga pomešao sa lombardom.

 

I meni žao volkova. U stvari nije, šta ima da kalkuliše. 

Da jesam, izvinjavam se:)   Trebao je Volkov da ga  zavrsi pre  trece runde, Lewis je bio zreo za tako nesto  ali jeb ga ovaj otaljavao posao.

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

ma ne lupaj micko...drze dva miliona dok ne odluce kako ce i ako ce da ga kazne uopste. a to je sve kako dana kaze. nije mogao ni osmeh sa lica da prikrije kad je rekao da je ‘disgust’....

 

i obezbedjenje je bilo katastrofalno plus! 

Tako je White bio  izjavio , prvi put  posle meca  . Svejedno iskoristice ovo da ga oderu,  ocekujem najmanje  pola miliona ako ne ostane ovo  da su mu sve uzeli.

Edited by Micko8
Link to comment
3 minutes ago, Micko8 said:

Tako je White bio  izjavio , prvi put  posle meca  . Svejedno iskoristice ovo da ga oderu,  ocekujem najmanje  pola miliona ako ne ostane ovo  da su mu sve uzeli.

 

kolko je onda konor morao za iskesira za onaj napad na autobus; a to nije bilo, sto bi se reklo, u zaru borbe :fantom:

Link to comment
Just now, Host said:

To je zato sto Jonesa ne mrze zato sto je Amer, dok Khabiba mrze zato sto je Dagestanac.

 

Jon Jones je, inace, poznati karatista. 

Ja mislio kung fu-ovac:rolleyes: Jebi ga dao si tacan odgovor iako si hteo da budes ironican.  Ipak je za preduzece  isplatljivije  da pojas  oko struka nosi Mekkokoska:)

Link to comment

hteo i pre da pitam, pa sve zaboravim

u cemu je uopste (bila) fora sa ovim ircem?

zaista slabo pratim mma, ali mi je vazda delovao kao glasni sminker

vidim odnos pobeda poraza mu je 21-4 plus onaj poraz u boksu, ako se to moze racunati u borbu uopste

dakle nista posebno, ima gomila likova sa boljim skorom, pa nisu ni blizu izvikani kao konor

ok, kapiram naravno da ima i do kvaliteta konkurencije, ali opet sve i ako su njegovi protivnici bili sam krem i dalje ima daleko uspesnijih

 

pa u cemu je tajna uspeha?

Link to comment

stand up fajter medju rvacima. sto se skora taice, nije to boks, mora nekad i da se izgubi. realno, covek je bio nindza dok se nije bas mnogo obogatio.

 

inace, ne znam kolko pratis, al za razliku od fudbala, tenisa i sl, u borilackim sportovima i vestinama postoji respect za svakog ko udje u ring post je samim tim stavio glavu na panj, tako da 21-4 ne treba posmatrati bas kao suvu statistiku...

Edited by Bright Billy
Link to comment
10 hours ago, pbg12345 said:

hteo i pre da pitam, pa sve zaboravim

u cemu je uopste (bila) fora sa ovim ircem?

zaista slabo pratim mma, ali mi je vazda delovao kao glasni sminker

vidim odnos pobeda poraza mu je 21-4 plus onaj poraz u boksu, ako se to moze racunati u borbu uopste

dakle nista posebno, ima gomila likova sa boljim skorom, pa nisu ni blizu izvikani kao konor

ok, kapiram naravno da ima i do kvaliteta konkurencije, ali opet sve i ako su njegovi protivnici bili sam krem i dalje ima daleko uspesnijih

 

pa u cemu je tajna uspeha?

Tajna uspeha sto se borio u diviziji 145 funti pre USADA pa je mogao da dodaje testosterona i time cuva snagu iako skine toliko tezine.Videti pod Jon Jones.Inace je odlican borac i dobro je shvatio sta mase vole.Postao je vlazan san mnogih tinejdzera.

U 155 diviziji mu je verovatno Dana sredio titulu protiv Alvareza.U realnosti,on je medju prvih 5 ali ne bih se smeo zakleti da Lee i Tony pa jbmu cak i Pettis ne bi dobili bez frke.Mozda i Barboza pre nego sto ga je Khabib retardirao.

Inace se Eddie Alvarez vraca u Bellator,tako da je lako zamisliti da je pobedio Konora sledeci mec bi mu Khabib nastemovao lobanju a ostatak ugovora,2 borbe bi se tukao sa seljacima u Arizoni u pauzi izmedju takmicenja u strojenju bikova i zigosanja teladi.

Ovako ide u Bellator sa dve pobede nakon poraza i 

Edited by askeladden
D
Link to comment

ja ne verujem u te teorije zavere. pobedio je koga je pobedio, izgubio je od koga je izgubio. popularnost je stekao zabavljajuci publiku i van ringa (u cemu je na kraju bas preterao) i cinjenicom da mu je vecina borbi (ukljucujuci i poraze) bila zanimljiva za gledanje... 

Link to comment
21 minutes ago, Host said:

Postalo je zabavnije citati forum nego pratiti borbe. Zalis se sto hrvaci dominiraju, otvoris temu o muay thaiu i onda napises ovako nesto.

 

McG je gradio ime atraktivnim stilom borenja i bezobraznim ponasanjem u perolakoj diviziji u kojoj je bio fizicki dominantan. Labava doping kontrola mu je omogucavala da odrzava tezinu na telesini zreloj za kategoriju iznad.

 

Konora je ipak poreklo najvise izbacilo u fokus. Leprikon je iz Irske sto je UFC video kao sansu da poveca popularnost u Evropi, a popularnost u Americi nije bila problem s obzirom na fanaticnu i fantasticnu bazu irskih pijandura.

 

Koliko je Konor bio miljenik UFCa najbolje se vidi kroz pazljiv odabir protivnika. Napravio je slalom kroz diviziju pazljivo eskivirajuci najboljeg rvaca i drugog najboljeg borca u kategoriji, Frankija Edgara. Dugogodisnji sampion perolake, Jose Aldo, nikada nije imao problem da stane na crtu rvacima poput Edgara, Mendesa i Lamasa i po vise puta. Tu se vidi sva besmislenost kukanja nad dominacijom rvaca jer je Aldov stil muay thai, upravo onaj koji BB toliko voli. Aldo je ubacio nezamisliv tvist u svoj arsenal, tzv. odbranu od obaranja (kako se samo toga setio?), i taj detalj mu je bio dovoljan da bude neporazen punih deset godina.

 

Prelomni trenutak u Konorovoj karijeri je upravo borba protiv Alda. Pobedio je nokautom u trinaestoj sekundi u, za mene, izuzetno sumnjivoj borbi i postao sampion perolake sto mu je otvorilo put ka blamiranjima u velteru i daljim namestanjima borbi za titulu protiv smesnog Alvareza. Pojeo sam govno jer sam mislio da ce i ovu borbu da nameste, ali izgleda da Kebab ne jebe nikoga osim Konora.

 

McGregor je pogresio sto se nije penzionisao posle (treba li reci) namestene borbe protiv Mayweathera koji bi ga u redovnim uslovima nokautirao u prvoj rundi. Tad je uzeo novac koji je nemoguce zaraditi u UFCu za dve karijere, ali je sujeta izgleda bila jaca. 

Jebo to, kakva ti je mišel voterson? 

Link to comment

Neverovatno kakve se stvari ovde pisu.

"Sumnjiva" borba sa Aldom i "sigurno namestena" protiv Alvareza !!!!

Aldo je dobio precizan krose u bradu i dok je lezao polu-svestan na podu jos dve bombe u glavu ... onaj sokirani izraz lica i govor tela Alda ne bi ni Holivud mogao da izrezira ... pristati dobrovoljno na onakve bombe u glavu i totalno ponizenje je tesko zamislivo

Alvarez je bio samo bio odlican matchup za Konora ... kao sto bi i Dos Anjos bio odlican matchup.

Diskutabilno je da li je Frenki Edgar bolji rvac od Mendeza ... ali je Mendez bio bolje plasiran na rang listi kada je uskocio umesto Alda ... da je uskocio Frenki Edgar onda bi danas pricali kako je Konor eskivirao Mendeza ...

Link to comment

Eto napao si me   sto sam napisao  da UFC preferira neke  borce  preko drugih a sam  si  napisao isto to , naravno da je Danici  mokar san sa Megregor opet nosi pojas  sampiona u dve , tri divizije , one prostacke  baljezgarije sto izgovara  na konferencijama za stampu su valjda zanimljive   sirokim masama ,on utice na to da se kupuju televizijski prenosi u sto vecem broju  ,  iako je kao borac  nesto iznad proseka i naravno da su mu namestali protivnike koji su mu stilom odgovarali .  Jednostavno toj organizaciji je vazno da forsiraju borce koji privlace publiku, zato je Lesner odmah dobio  priliku da se bori za titulu sampiona u teskoj kategoriji , iako jos  uvek  vuce suspenziju zbog  dopingovanja  na  mecu sa Huntom a izvan UFC je  dugo vremena tj. neaktivan   ,  da ne pricamo kako ga je  svaki bolji  borac ubijao od batina. Pa onda povlastice koje je uzivala Ronda , dovoljno je videti Daninu facu kada mu favorit izgubi , ko popisan cvet:) Zato  ovoliko napada  Dagestanca iako je Irac napravio mnogo vec incident  pre nekoliko meseci.

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...