Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

pa ok, ako ti to nije art, verovatno ne poznajes dovoljno materiju.

 

ovo ti je bas super obzervacija, ali nazalost samo sa tacke gledista posmatraca:

pa naravno da je iz ugla posmatraca, ne vidim drugi ugao

ja sam platio PPV za ovaj UFC i to zbog DC/Jones i Lawler/Cerrone, za Tyrona kao glavnu borbu dinar ne bih dao (sem ako ne bi bila borba sa Diazom ili GSP-om npr)

apsolutno ne vidim "value for money" u njegovom slucaju (sudeci na osnovu njegova 3 zadnja meca)

 

btw. sere o rasizmu i kako ga ne promovisu a UFC ga stavio na dva ogrnomna dogadjaja gde je verovatno uzeo deo PPV-a (Mcgegor-Alvarez i sada DC/Jones) a njegov doprinos gledanosti tih dogadjaja je blizak nuli

Link to comment

tj. da se bori kao sto se bori ali da ne kuka na UFC i rasizam, i kako ga oni sputavaju da uzme velike pare kapiram da bi mnogo manje hejta dozivljavao

kad razmislim i ja bih presao preko njegovih borbi bez razmisljanja, ne bih platio da ga gledam ali ne bih ni diskutovao o njemu

Link to comment

slazem se, lik je moron, secam se one budalastine kako je samo zbog rasizma ismevana verovatno najgora borba koju sam u zivotu gledao, rahmetli kimbo - dada5000

Link to comment
  • 3 weeks later...

Svaka cast debelom, kaze da je Jones bio bolji to vece i ne vadi se na doping. Ako Jonesu ne uzmu pojas bice UFC jos veci medrano nego sto jeste.

 

MMA treba ukinuti. Ko oce da gleda borenje ima boks i cao.

pa da, ali ne bas

 

“In my mind, on July 29, I competed and I lost,” Cormier continued.

“I thought Jon Jones was the better man that day. I don’t know what to think anymore. I can’t believe we are going through all of this again. We will see what happens next.”

Link to comment

Dati svakom pred borbu po testeron i dekadurabolin i problem resen

Poslusao te Jones.Upravo  pao test nakon UFC 214.Utvrdjeno prisustvo Turabolin-a.Koliko sam razumeo,omiljenog dopinga Istocne Njemacke.

Posebno bih naglasio da je on sada izgledao ispijeno na merenju.Pa jbte,na kojim slonovskim dozama je ranije jahao?

Edited by askeladden
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...